Skocz do zawartości

Dziwne zachowanie lewej lampy - led adaptative


szyms

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,


Zauważyłem dziwna przypadłość w f36 lci z lampami led adaptative.

Otóż kiedy są w pozycji auto, podjeżdżając pod ścianę ewidentnej lampa lewa swieci słabiej od prawej.

Jest jakby przygaszona. W momencie ustawienia przełącznika świateł w pozycje świateł krótkich - lampa sie rozjaśnia i swieci jak prawa. Co ciekawe, w trybie auto po wrzuceniu biegu wstecznego lampa również się rozświetla.

Czy Wasze lampy działają podobnie? Czy to normalne zachowanie? Jeśli tak, to czemu ma to służyć?

Edytowane przez szyms
Sprzedam nowy Downpipe decat 4,5' do B58 - firmy CTSP.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
U mnie jes dokkadnie tak samo, ale czemu to ma dluzyc nie mam pojecia ;-)

 

Dziwne to trochę :) A czy zauważyłeś, że lampa prawa i lewa świecą delikatnie inaczej? Tj. innym kolorem i lekko inne odcięcie mają? Chyba niedoskonałość produkcji ledów i przez to mała powtarzalność egzemplarzy.

Sprzedam nowy Downpipe decat 4,5' do B58 - firmy CTSP.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Akurat teraz jezdze adaptacyjnymi ledami nie bmw a volvo ale zauwazylem podobną rzecz przy załączaniu przez samochód długich, tzn. Najpierw odpala długie o mniejszej intensywności ( jakby badał dodatkowo czy nie ma nic w ich zasięgu) a dopiero po ok. 2s daje pełną moc. Może tak ma być, że jak jedziesz do przodu to lewa świeci trochę słabiej, żeby nie oślepiać tych z naprzeciwka a żeby w pełni oświetlać pobocze?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.