Skocz do zawartości

SKRADZIONO BMW 520i E34 - NAGRODA ZA INFORMACJĘ O AUCIE


Rekomendowane odpowiedzi

tak naprawde ciezko uniknac sytuacji wystawiania samochodu na ryzyko zlodziei. wystarczy pojechac na zakupy czy do kina i juz nasze autko moze stac sie lakomym kaskiem dla amatorow cudzej wlasnosci. swoja droga to moze przerazac ze o 15 letni samochod musimy sie trzasc i bac ze go ukradna. ale taka jest rzeczywistosc

pozdrawiam

qba_m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Robert tak jak pisałeś - też słyszałem, że auto często zostaje na parkingu gdzieś i czeka sobie aż sprawa ucichnie i wtedy spokojnie jest zabierane - może warto poszukać jeszcze po okolicznych parkingach (nawet strzezonych).

A już słyszałem opinie, że w Szczecinie nie kradnie się miejscowym tylko niemcowi.

http://www.maszty-flagi.com/bmw/E39_forum.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już słyszałem opinie, że w Szczecinie nie kradnie się miejscowym tylko niemcowi.

 

Niby tak ale ludzie z b. NRD są bradzo praktyczni:) i do rzadkości należy widok E34 zaparkowanego pod supermarketem. Oni wolą kupować nowe Kie lub Mazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja z uporem maniaka załączam za każdym wyjściem z auta blokade kodem na komputerku. Wiecie może czy to zabezpieczenie jest skuteczne? Słyszałem, że wystarczy wyjąć komputerek i CODE nie działa? Prawda to?

 

Pozdrawiam

Krzysiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z uporem maniaka załączam za każdym wyjściem z auta blokade kodem na komputerku. Wiecie może czy to zabezpieczenie jest skuteczne? Słyszałem, że wystarczy wyjąć komputerek i CODE nie działa? Prawda to?

 

To to ja też jestem maniakiem... własnie, na ile CODE jest skuteczne?


Pozdrawiam

Pułkownik Zuber

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie z tym przechowywaniem skradzionego auta na jakims parkingu albo bocznej uliczce moze byc tak jak w przypadku mojego kumpla:

 

w zeszlym roku ukradli mu passata - w poniedzialek wychodzi do pracy a tu nie ma samochodu - passata b6 tdi ktorego mial 2,5 tygodnia :duh: . Wiadomo, zglosil na policje, zrobil cala akcje - auto wsiaklo.

 

I tu zaskoczenie - po 3 dniach telefon z policji ze znalezli jego auto!!!!!! Podskoczyl z radosci niestety nie cieszyl sie dlugo - auto znalezli w jakiejs dziupli 300 km!!!!!!!!!! od miejsca w ktorym go ukradli :jawdrop: Zapomnieli dodac ze bylo to to, co pozostalo z jego biednego passacika - silnik, skrzynia, troche tapicerki, podloga i jeszcze pare tam maneli :!:

 

Wyobrazacie sobie :?: 3 dni - auto 300 km dalej, pociete i w wiekszosci sprzedane :!: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja z uporem maniaka załączam za każdym wyjściem z auta blokade kodem na komputerku. Wiecie może czy to zabezpieczenie jest skuteczne? Słyszałem, że wystarczy wyjąć komputerek i CODE nie działa? Prawda to?

 

Pozdrawiam

 

Niestety ale CODE nie dziala w ogole. Mi zajelo 15sek odpalenie autka z tym zabezpieczeniem (a w ogole sie na tym nie znam), tylko tyle ze kluczykiem.

 

Niki_BMW 316 jezeli chodzi o tego passata to nie byl on jeszcze sprzedany tylko pozostale elementy byly w innym miejscu a takie autka rozbiera sie w pare godzinek.

 

I niestety ale zlodzieji to bym najlepiej wszystkich powybijal albo chociaz rece poucinal. Czlowiek ciezko pracuje aby kupic sobie wymazone autko a ty przyjdzie taki palant i w pare chwil zabierze Ci twoje marzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam znajomych ktorzy w piatek o 22-23 zwijaja auto, a o 5 rano sa juz czesci posegregowane i stoja w kilku busach...

:shock:

Zastanawiam sie, czy to dobrze zrozumialem :?: :duh:

Bayerische Motoren Werke... i tak trzymac!!!

http://img435.imageshack.us/img435/930/fv3df.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a swoja droga znajomosci trzeba miec wszedzie, a ze w tym procederze umozczeni sa i policjanci, i sedziowie, prokuratorzy.... oni sa wszedzie gdzie sa pieniadze.wiec chyba lepiej jak sie ich zna.

No to stary... "dolozyles do pieca", ze lepiej sie nie da :mad2:

Bayerische Motoren Werke... i tak trzymac!!!

http://img435.imageshack.us/img435/930/fv3df.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie chwalić się to nie ma za bardzo czym, ale taka jest brutalna prawda, i raczej w najblizszym czasie nic się nie zmieni, wiadomo ze posiadacze nowych aut są najbardziej narażeni ale jeżeli ktoś zamówi dokładnie takie auto jak nasze to i 20-letnie e30 w dobrym stanie jest zagrożone :mad2: :jawdrop: :cry2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie chwalić się to nie ma za bardzo czym, ale taka jest brutalna prawda, i raczej w najblizszym czasie nic się nie zmieni, wiadomo ze posiadacze nowych aut są najbardziej narażeni ale jeżeli ktoś zamówi dokładnie takie auto jak nasze to i 20-letnie e30 w dobrym stanie jest zagrożone :mad2: :jawdrop: :cry2:

 

Tak, tak idę do złodzieja i mówię, że chcę e30, a on mi na to proszę bardzo 15 tys zł.

 

Gdybym znał zlodzieja samochodów, doniósłbym na niego na policję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze nie wiesz o czym mowisz, starszy syn wysoko postawionego gliniarza jest wspolwlascicielem "firmy" robiacej auta, mlodszy syn jest jakims tam prokuratorem, a gliniarz, wiele moze.... im mniej wiesz tym dluzej zyjesz. to panstwo w panstwie, dopoki nie bedzie kary smierci, dopoki za takie przewinienia nie bedzie kamieniolomow to tak bedzie. znam ludzi ktorym udowodniono "zrobienie" np 32 samochodow i za to dostali ..........

uwaga ............... 14 dni prac spolecznych. a ty za mandat 150 zl dostaniesz 14 dni do odsiadki. popatrz na moj avatar i troszcz sie o swoje 4 litery.

moja babcia mawiala - "nie ruszaj g o w na bo smierdzi"

 

Napisz do ministra Ziobro, jeśli taki układ ci nie pasuje.... no chyba, że jest ci na rękę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest mi na reke, ale niestety musze zyc obok ze swiadomoscia ze cos takiego ma miejsce. nie jest mi z tym dobrze bo tez chcialbym aby w tym kraju bylo normalnie. nie obrazajcie sie na mnie bo ja w tym nie siedze, po prostu mam oczy i widze. ja naprawiam telewizory, oni kradna, kto inny zebra na dworcu. takie jest zycie. poniewaz nie chce miec problemow traktuje to tak jak bysie nic nie dzialo. ilu z was ma takie plecy ze jest w stanie podskoczyc i cos z tym zrobic? w waszych miastach tez sa tacy ludzie, macie znajomych policjantow, pogadajcie z nimi, oni sie znaja. pozdrawiam

 

p.s. minister ziobro tez ma ograniczona wladze, tylko nam sie wydaje ze wszsytsko moze, trwajcie dalej w nieswiadomosci i naiwnie wierzcie ze na swiecie jest pieknie.

Edytowane przez flash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś w tym jest co piszesz... pewnie faktycznie nie jesteś jedyny, zresztą tak szczerze.. ilu z nas codziennie spotyka się z łamaniem prawa, kradzieżami itp. a co gorsza, na wiele z tych rzeczy nie zwracamy uwagi,bo... je akceptujemy. Bardzo łatwo u nas się krytykuje coś z czym się nie zgadzamy, ale "własny" kodeks też niestety różni się od tego prawdziwego.

Z drugiej strony, taka postawa nie spowoduje, że kiedykolwiek będzie tu lepiej :(

Czasami warto powalczyć, choć to kosztuje sporo...

Prosty przykład - obrony koniecznej... do dzisiaj nie byłoby o nim dyskusji, gdyby nie tych kilku ludzi, którzy oskarżeni postanowili walczyć i się nie poddali

Więc może warto coś zrobić?

Zawsze nad kimś (policjantem, prokuratorem itp) jest jeszcze ktoś. Gdyby zakładać, że wszyscy są umoczeni to zostaje jedno wyjście - emigracja

- to ja przepraszam! ...i znikł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtrace swoje trzy grosze:

Zgadzam sie z przedmówcą - po trosze akceptujemy taki stan, a najlepszym tego dowodem są giełdy części czy serwisy aukcyjne; nie cieszemy się jak wpadnie nam okazyjnie tania częśc, komplet felg w super cenie czy radio które w sklepie kosztuje 700 a nam się uda za 400?

Zastanawiamy sie skąd takie ceny? Sprawdzamy dokładnie pochodzonie przedmiotu czy płacimy i zadowoleni z zakupu idziemy do chaty?

http://images22.fotosik.pl/34/375df5381f18b28am.jpg

Moja śliczna była..........teraz w Gliwicach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.