Skocz do zawartości

SKRADZIONO BMW 520i E34 - NAGRODA ZA INFORMACJĘ O AUCIE


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 12.08.2006 w godzinach 1.30 - 7.00 skradziono sprzed mojego domu w Szczecinie BMW E34 520i.

Nagroda za wszelkie info na temat auta!

Opis auta:

- rok produkcji 1994,

- ciemnozielony metalik,

- 2 x Airbag,

- oryginalne felgi BMW - 15 cali,

- elektryczne szyby z przodu,

- tylne ciemne lampy Hella Sport,

- pęknięty tylny zdzerzak (z prawej strony),

- blokada skrzyni biegów Niedźwiedź - Lock,

- CD Blaupunkt, wzmacniaz Pioneer, Tuba Magnat,

- dwa foteliki dziecięce Maxi Cosi Priori.

Edytowane przez ROBERT MALINOWSKI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Robert, nie chce cie martwic... ale szukaj jutro albo najpozniej w czwartek na gieldzie w Poznaniu. Moj znajomy znalazl tak (po 1 dniu) czesci :mad2: po swoim Nissanie Patrolu. On niestety nic nie zdzialal, nie warto bylo ryzykowac swojego zycia pytajac sie tych gosci skad to maja :mad2: .

Bayerische Motoren Werke... i tak trzymac!!!

http://img435.imageshack.us/img435/930/fv3df.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:duh: :duh: :duh: :mad2: :mad2:

 

Złodziej, jak to złodziej. Pracuje, bo ma popyt na części. :evil:

 

Robert, ty masz tam jakąś pechową dzielnicę.

 

Może się mylę, ale kiedyś chyba sprzedawałeś halogeny na Allegro i też zostały skradzione, w trakcie aukcji.

- No, stał tutaj! Był! Patrzył na swoje paznokcie! Rozpłynął się! Nie ma go!

(Bogumił Kobiela we "Wszystko na sprzedaż". Rok później rozbił się na amen swoim białym BMW).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się mylę, ale kiedyś chyba sprzedawałeś halogeny na Allegro i też zostały skradzione, w trakcie aukcji.

 

 

Halogeny mam nadal :D

"Kradzież" to poza "zniszczeniem" przedmiotu jedyna zgodna z regulaminem allegro mozliwość zakończenia aukcji przed czasem - przy założeniu, że się rozmyśliliśmy i nie mamy już zamiaru go sprzedać. Inaczej mogą nam zablokować konto.

 

Co do E34... coś mi się wydaje, że już zostało rozkręcone - do tak starego auta chyba raczej nikt nie będzie dorabiał papierów aby go sprzedać w całości... telefonu w sprawie wykupienia auta też narazie nie było.

 

AC oczywiście nie miałem :(

 

Jeżeli ktoś będzie na giełdzie w Poznaniu i zobaczy coś ciekawego to niech da znać na priv lub na tel 606 28 38 68.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To współczuje i jeszcze do tego brak AC.

Jedynie dziwi ze byla blokada na skrzynie i auto zniknelo ! a podobno takie dobre zabezpieczenie.

Tez mam ta blokade i po dzisiejszej nocy ktos mi grzebał przy zamku od kierowcy i nie mogę już otworzyć drzwi kluczykiem! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To współczuje i jeszcze do tego brak AC.

Jedynie dziwi ze byla blokada na skrzynie i auto zniknelo ! a podobno takie dobre zabezpieczenie.

 

Pewnie, że dobre - jak się wrzuci wsteczny bieg i postawi auto tyłem pod ścianą.

 

Niestety moja żona zawsze wrzucała jedynkę.

 

Nocą powoli na pierwszym biegu można przejechać i ze 20 kilometrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pewnie, że dobre - jak się wrzuci wsteczny bieg i postawi auto tyłem pod ścianą.

 

Niestety moja żona zawsze wrzucała jedynkę.

 

Nocą powoli na pierwszym biegu można przejechać i ze 20 kilometrów.

 

ale niedzwiedzia nie da sie zablokowac inaczej niz na wstecznym chyba :jawdrop:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak czy inaczej wyrazy współczócia

 

1.-"prawdziwi ZŁODZIEJE"-WTEDY LIPA

 

2.GNOJKI Z DZIELNICY,CO MAJĄ ZA DUŻO CZASU W WAKACJE i chcieli pojeżdzić sobie,nóż ,widelec znajdzie się poobijane

 

3.byćmoże z kimś się pożarłeś i się odegrał :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

KIedyś był w TV program jak na parkingach przy dużych sklepach radzą sobie z zabezpieczeniami.Blokada działa jedynie do momentu podniesienia maski,wypięcia cięgieł od wybieraka biegów i wbicia na siłe 2-ki.A sami wiecie jakie prędkości osiągają nasze auta na 2-ce.Ale już nie pamiętam jakie to auto w ten sposób ukradli.Wiem że biegali ze swoim komputerem do danego modelu.

BMW 525i od 340 dni---------wcześniej e23, 732i--------- tylko automat!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że jeżeli złodzieje nie mają gdzie schować skradzionego auta to zostawiają je na jakieś bocznej uliczce lub nawet parkingu strzeżonym aby po jakimś czasie po nie wrócić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masakra normalnie, brak slow :duh: teraz zaczalem sie bac o swoja dotad bylem spokojny zostawiajac ja gdziekolwiek. swoja droga zuchwalosc zlodziei nie ma granic. rok temu wujkowi wyprowadzili z podworka Audi V8 w czasie gdy wszyscy byli w domu, auto niby stare i przechodzone ale ktos uznal ze warto ryzykowac i wyprowadzac z podworka

pozdrawiam

qba_m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuję.. ja 2x przeżyłem coś podobnego.. raz ukradli mi tani samochód, a raz drogi rower.. samochód też miał niedźwiedzia, alarm, blokadę na kierownicy i nic to nie pomogło.. dodam tylko że był to Fiat 126p z '99 roku nieco już "przechodzony".. a jednak się ktoś połaszczył..


Pozdrawiam

Pułkownik Zuber

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegiecie ... :?

 

Nie ma sie co specjalnie dziwic, ze " zniknela " E34. Nie tak dawno w Koszalinie " amatorzy cudzej wlasnosci " chcieli odjechac znajomego piatka ( E34 ). Auto stalo pod domem, praktycznie jakby dobrze wyciagnal nogi to palcami dotykalby przedniej maski :)

 

Wylamali zamek od strony kierowcy, rozwalili stacyjke, odpalili auto :!: :shock: ale ... po chwili zgaslo, nie dajac sie juz uruchomic. :8)

 

Chłopak mial troszeczke szczescia, a rano lekko zbladl i stracil na jakis czas poczucie humoru ...

pzdr,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.