Skocz do zawartości

E91 335D by marko NBT EVO str 5


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie ma być z sensem, a zmienianie dobrych części na nowe nie zmienia zbyt wiele poza Twoim samopoczuciem. Jak chce mieć wszystko nowe to kupuje nowe auto. Pamiętam ile chciał za to auto poprzedni właściciel i tylko stąd mam jakieś pojęcie o cenie. Tylko zapytałem, nic więcej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

U mnie ma być z sensem, a zmienianie dobrych części na nowe nie zmienia zbyt wiele poza Twoim samopoczuciem. Jak chce mieć wszystko nowe to kupuje nowe auto. Pamiętam ile chciał za to auto poprzedni właściciel i tylko stąd mam jakieś pojęcie o cenie. Tylko zapytałem, nic więcej.

 

Słuchaj nie będę z Tobą więcej dyskutować bo nie ma to najmniejszego sensu, nie zmieniłem dobrych części na dobre.....po za tym nie będę Ci się tłumaczyć ,nie mam takiego obowiązku, żal Ci dupsko ściska czy jak....bo nie wiem o co Ci chodzi..moja sprawa co ja zmieniam i kupuje do swojego samochodu

i jak wydaje pieniądze...odnośnie ceny napiaslales ze masz "jakieś pojęcie" dokladnie masz tylko jakieś pojęcie

Nowe auto kosztuje kilka razy tyle....nie stać mnie niestety...

To jest pasja ale Ty tego nigdy nie zrozumiesz



Widzę że masz problem, zaloguj się na innym forum napewno nie samochodowym....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekstra galeria i super imponujący serwis.

Też lubię, nawet prowizorycznie, zadbać o każdy detal.

Mam pytanie o fotele - jak je obniżałeś?

 

Fajnie że Ci się podoba.....


Fotele performance mają możliwość ustawienia wysokości, są tam dwa jakby nastawy, wykręcasz 4 śruby w każdym fotelu i przestawiasz pozycję niżej i to w sumie tyle.....należy tylko założyć zaslepki w miejsce otworów żeby wyglądało to estetycznie... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kozackie te fotele :shock: , czekamy na fotki zamontowanych.

 

Fotele dawno w autku :wink: ,fotki niebawem jak ogarnę najważniejsze rzeczy ...

 

Mega miazga . Sam już nie wiem co fajniejsze . To 335d czy twoje e46. Wiem za to że te dwa auta to połączenie idealne. Btw piękne auto i super podejście. Pozdrawiam.

 

:D do obu autek wkładam dużo serca żeby wszystko było ok


Miedzy czasie pojechałem na geometrię do mojego "guru" w tym temacie żeby naprawić to co zepsuli rzekomo specjalisci którzy specjalizuja sie w BMW :duh:

teraz jest wszystko ustawine jak należy :D


60e3c48deca3fae8.jpg


41c030df5836856b.jpg


Wymieniłem kleme pirotechniczna która była powodem rozładowywania mi akumulatora


98f34b88dfa66d15.jpg


oraz wpadła nowa osłona termiczna...stara była już zmęczona życiem i miała oberwane miejsca mocowań


fd03550aa6678823.jpg


cdn...

Edytowane przez marko0424
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czerwone to klema pirotechniczna z nabojem. Minusowa to klema IBS. Kupowałeś kleme pirotechniczną w ASO, czy masz gdzieś sprawdzone tańsze dojście?

 

Jack79 masz rację ,mój błąd pisałem późno i pochrzanilem oczywiście to klema pirotechniczna, już to poprawiłem...kupiłem używke w stanie idealnym jak nowa co widać na zdjęciu, mam sprawdzone źródło gość ma części tylko do BMW no i mam że tak powiem rzut beretem do niego, odbieram osobiście więc mogę sobie wszytko dokładnie sprawdzić i zweryfikować...nowa kosztuje 710 zł :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zimą przejrzałem sobie cały temat poprzedniego właściciela i byłem pod wrażeniem auta... No ale to co tutaj znalazłem to przeszło moje oczekiwania. Mistrz :cool2:

 

Dziękuję, cały czas się staram... :D


Ostatnio pojawił się mały problem, a w zasadzie po odpaleniu auta po prawie półrocznej przerwie ( wcześniej nie było problemu ) mam błąd aktywnego układu kierowniczego i nie działa mi wspomaganie i nie mam pojęcia jak się za to zabrac, skasowałem błędy odpinałem akumulator, zrobiłem na nowo geometrię....nic nie pomogło, może trzeba zrobić adaptację ? doczytałem że po dłuższej przerwie tak należy zrobić....może miał ktoś podobny problem i wie jak go rozwiązać , na dniach odczytam jeszcze raz błędy i wrzucę tu fotkę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
e91 jak i e46 genialne, bardzo miło było poznać :wink:

 


Mi równierz ,dziękuje za spodkanko ,pokaz na forum swoją lalkę :wink:


 

Mega piękny turas, który mnie robi... no i te podejście na najwyższym poziomie! :cool2: :8)

 



a dziękuje takie słowa motywuja do dalszego działania :D



A tym czsem winowajca nie działajacego aktywnego układu kierowniczego


dojście fatalne zawór znajduje się ok 8 mm od podłużnicy żeby go odkręcić musiałem dorabiać specjalny kluczyk t20 ,standardowym kluczykiem nie ma opcji tego ustrojstwa wymienić ,albo pozostaje odkręcanie maglownicy :duh:


Ale temat już ogarnięty ,,,,wszystko hula :dance: błędy skasowałem i wszystko wróciło do normy,żeby nie było tak pięknie padł mi emulator od nbt a dziś szlak trafił wiązkę w klapie prawdopodobie ponieważ nagle przestały siwecic lampki od tablicy rejestracyjnej, jak pogoda się poprawi musze to sprawdzić






da099428e22c1036.jpg


e781db010672d9b0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Po kroku do celu! Ta wiązka to pikuś:cool2:

 

Masz racje Mariusz....pomału ogarnę, wiązkę zrobię na cacy żeby już tego nie robić drugi raz Bartek ma mi załatwić kable w osłonie silikonowej, ponoć nic lepszego nie ma jak taka wiązka, izolacja poprostu nie pęka :D


W między czasie wpadło takie cudo




Wielkie podziękowania dla kolegi Niunia&Oli :modlitwa:


Polecam wszystkim kolegę


I odwiedziny Kolegi Mariusza (Kulfon)


Jego autko to poprostu czysta poezja, dopieszczone w każdym calu.....dziekuje Mariusz za spodkanie i gościnę


6a689025620b4bb1med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Przyszedłem pooglądać jaka Ona ładna:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziękuję Bartku, że podoba Ci się mòj skromny touring :D

Twoja F-ka jest świetna, praktycznie nowy samochód....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czekam aż srebrna stanie u mnie w garażu:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pięknie się na koniec roku dzieje :)

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tu się przyjemnie zrobiło w ten niedzielny poranek :) grunt żeby dobre auto zawsze miało dobrego właściciela :D

 

Mariusz zgadzam sie z Toba W kazdym calu...

 

No pięknie się na koniec roku dzieje :)

 

To prawda Mariusz....porobilo sie troche...

 

Mega sztuka, takie zmiany cieszą oko i pozwolą długo cieszyć się bezawaryjną jazdą :)


Te fele na zdjęciach z 1szego posta to 18''?

Mają jakąś nazwę? :)

Widziałbym takie w swojej,są [bAD]!!!

 

Dziekuje kolega za slowa uznania

Kola 19 cali wzor 313 ori BMW


Tak apropo 335 dostalo godnego nastepce.....galeria do zamkniecia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.