Skocz do zawartości

523i brak iskry


Przemo96

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. To moj pierwszy post bo jestem nowy na forum. Ale do rzeczy.. mam problem z moja E39 (M52B25) otoz pewnego dnia po przejechaniu kilku km (3-4) po prpstu zgadla na skrzyzowaniu i od tamtej pory jej nie jestem w stanie odpalic. Nie ma wgl iskry komp nic nie pokazuje zadnych bledow. Na poczatku myslalem ze ma to cos wspolnego z gazem bo na 99,9% w momencie gdy zgasla to sie przelaczala na gaz. Kupilem kompa wczoraj wpialem ale nic sie nie dzieje dalej to samo. Od tamtej pory zmieniane byly czujniki walu i walka na inne ( tez oryginalne) i nic... kreci ladnie ale nie ma tej iskry.. EWS jest ok bo kimpel sprawdzal pod kompem i jest zakodowany. Ma ktos pomysl co jeszcze sprawdzic ? Nie chce od razu do elektryka jej prowadzic. Z gory dzieki wszystkim za odpowiedzi. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Skrzynka z kompem pod filtrem kabinowym po stronie pasażera - bezpieczniki do sprawdzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod pokrywa cewek znalazlem cos takiego jak taki jakby bezpiecznik rezystor i przewod cienki brazowy masowy bo od glowicy szedl odprzez ten "bezpiecznik" do kazdej cewki osobno. Nie wiem jak zdj sie wysyla tutaj. Ale ten plastik co byl nim przewod otoczony to sie ukruszyl w rekach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wstaw zdjęcie na jakiś hosting i bezpośredni adres wklej między nawiasy po kliknięciu na przycisk Img.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Pamiętasz jego numer? Sprawdziłeś na rozpisce za co odpowiada?

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 4 tygodnie później...
Witam mam ten sam problem tylko umnie niema tych bezpiecznikow WGL. Miejsce jest bezpiecznikow brak? Samochód chodził spaliła się cewka A iskry już niema na żadnej co mogło się zepsuć??

przede wszystkim sprawdz bezpieczniki -wyjmij i sprawdz przyzadem (nie "na oko" lub "pod swiatlo")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.