Skocz do zawartości

Black F31 224Hp/460Nm, Eibach prokit, big brakes 340/330


l.e.s.t.e.r

Rekomendowane odpowiedzi

FEM_BODY 3073 C_CLC_ENA F030enable F030disable Enables cornering lights - Part 1

FEM_BODY 3073 C_BLC_ENA aktiv nicht_aktiv Enables cornering lights - Part 2

FEM_BODY 3066 KL_ENABLE_LI KL_Ein KL_Aus Enables cornering lights - Part 3

FEM_BODY 3073 KL_ENABLE_RE KL_Ein KL_Aus Enables cornering lights - Part 4

FEM_BODY 3062 MAPPING_abbiegel_L_output nsw_l Off Enables cornering lights - Part 5

FEM_BODY 3062 MAPPING_abbiegel_R_output nsw_r Off Enables cornering lights - Part 6


Idę powalczyć jeszcze wieczorem z tym doświetlaniem.

Faktycznie jest jeszcze w tym podstawowym menu coś jak Cornering lights


No cena mega 18,6$ i darmowa wysyłka

https://www.aliexpress.com/item/Vgate-iCar-Pro-Bluetooth-3-0-4-0-WIFI-ELM327-V2-1-OBD2-Scanner-For-Android/32857118380.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.2fa54c4d6Ab3O9

 

Czy któraś konkretna wersja jest szczególnie polecana ? BT3.0, BT4.0, WiFi ? Jeśli ma to jakieś znaczenie to będę używał Androida.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 365
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A jak oddasz do aso to przypadkiem nie wgraja standardowej mapy na 184 hp , tak cos kiedyś czytałem na forum

 

Trzeba na wszelki wypadek powiedzieć że masz różne rzeczy pokodowane i żeby nic w sterownikach nie kombinowali.

Generalnie sami do sterowników bez potrzeby na 99,9% nie zajrzą, zresztą w tych ASO mają mgliste pojęcie o komputerach, widziałem jakim sprzętem oni się tam posługują :)

Jak doposażałem auto w tempomat to chłop nie mógł uwierzyć że wystarczy dodać multifuncje na kierownicy i kliknąć w jego komputerze przycisk "doposaż w tempomat" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Tak wyglada silnik po 170k km, mechanik z ASO powiedział że śmiało na tym rozrządzie mogłem śmigać.

Klapy w kolektorze luz minimalny, ale wymieniłem.

3ce658b5edd6cc8f.jpg

Przekładnia kierownicza też już na pokładzie.

URL=https://www.fotosik.pl/zdjecie/989ad3161c8b0c9a]989ad3161c8b0c9a.jpg[/url

Edytowane przez l.e.s.t.e.r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Zdjęcie niedostępne.

U mnie również rozrząd jeszcze mógł zostać i śmiało mogłem jeszcze jeździć (zdjęcia zamieszczę w swoim wątku) ale te łańcuchy potrafiły pękać podczas jazdy wiadomo zależy to od wielu czynników, no ale cóż już wymieniony i spokój na dłuższy czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto odebrane z ASO

- wymieniona przekładnia kierownicza na nową

- wymieniony rozrząd

- nabita i odgrzybiona klimatyzacja

- wymienione klapy kolektora i wyczyszczony kolektor (chociaż okazały się w bardzo dobrym stanie )

d5cfd11b2ac85dcdmed.jpg

e5b35989ff8fa2f2med.jpg


po całej robocie silnik został wymyty

b31a81f3e68c2eddmed.jpg


dodatkowo przyjął się przeszczep panelu climatronica z lifta :mrgreen:

8ddee83637ce4583med.jpg

Edytowane przez l.e.s.t.e.r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba zakodować nowa rozdzielczość ekranu. Ale w sumie pytanie jaką masz jednostkę. Jak masz NBT to to jest możliwe.

Tutaj masz temat o tym, jak masz jednostkę NBT to jest to prosta przyjemna robota, u mnie skończyło się powodzeniem:

https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=163&t=303420

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli żadne kodowanie itp, plug&play ?

 

Samochód musi być wyposażony w sterownik IHAK3, oznacza to że auto musi być wyprodukowane po 2014.03

Pasuje to p&p, jedyne kodowanie które można zrobić to takie które białe cyfry będzie po zmroku przełączać na pomarańczowe.

To proste kodowanie można zrobić BimmerCode z poziomu Expert

IHKA3 > 3006 > Display-Farbumschlag > AKTIV


Numer liftowego panelu powinien być (jeśli mamy grzane stołki z przodu ) 64119363546, na alledrogo kupiłem ten panel za 100zł :D , więc mod bardzo tani a fajny. ( chyba tańszego moda to nie ma :D )

Edytowane przez l.e.s.t.e.r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba zakodować nowa rozdzielczość ekranu. Ale w sumie pytanie jaką masz jednostkę. Jak masz NBT to to jest możliwe.

Tutaj masz temat o tym, jak masz jednostkę NBT to jest to prosta przyjemna robota, u mnie skończyło się powodzeniem:

https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=163&t=303420

 

Niestety, ekran już miałem kupiony i nie udało się go zakodować u mnie. Auto musi być po 06.2014 a ja mam 05.2015.

Można wymienić head unit ale to są już spore koszty, a ta navi i tak według mojej opini googlemaps do pięt nie dorasta, więc ten temat chyba sobie daruję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.