Skocz do zawartości

Black F31 224Hp/460Nm, Eibach prokit, big brakes 340/330


l.e.s.t.e.r

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 365
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
A to nie jest przypadkiem tak że jak jest na maksa (wysokie spalanie) to przejedzie 0 km/l a jak jest puste (niskie spalanie) to przejedziesz 30 km/l? Takie coś jak w ekonomizerach w USA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Działa wszystko, płynnie się przełącza między ori menu a wybranym z androida. Muza z youtube chodzi normalnie, nie zauważyłem jakiejś różnicy. Idrive działa bez problemu.

Podłączenie tego pierwszy raz, dla takiego lamera jak ja to czas 2h, drugi raz myślę że w godzinie bym się wyrobił.

Jedyne do czego nie mogę się przyzwyczaić to do wielkości tego ekranu, wydaje mi się że jest za duży, nie wiem czy nie lepszą opcją było by jednak 8.8 cala ( chyba takich nie robią z androidem).

Mam jeszcze problem z googlemaps bo lektor mówi po angielsku i za cholerę nie mogę tego zmienić.

Jeszcze nie mogę wyczaić jak włączyć automatyczne ściemnianie się ekranu bo na razie to muszę to robić "z palca"

Generalnie trochę czasu trzeba się tym pobawić bo wszystkie ustawienie są pod Chiny ( strefa czasowa, języki w googlach itp). Kamery nie podłączyłem bo za zimno :) ale wyświetlane kreski biorę kąt z czujnika skrętu więc wygląda to całkiem dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

l.e.s.t.e.r, płaciłeś cło i VAT? Przesyłka przyszła kurierem?

O co dokładnie Ci chodzi z jasnością? Aż tak uciążliwe w nocy?

 


Nie płaciłem cła bo wybrałem sprzedawce który wysyła paczki z terenu Eu. Jeśli coś jest wysyłane kurierem z Chin i wartość jest powyżej 150 Euro to płacisz cło i podatek.

Chodzi o auto ściemnianie/rozjaśnianie monitora, wali to to po gałach w nocy strasznie, trzeba z palca regulować jasność, upierdliwe to strasznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

odczułeś coś po zmianie intercoolera ??

 

Chciałbym napisać że jest powalającą różnica i przy dodaniu gazu normalnie łamie kark :)

Jeśli jest jakaś różnica to niewielka, w granicach subiektywnej oceny i efektu placebo :)


Tak poważnie to wydaje mi się że jest trochu mocniejsze auto, trzeba by na hamownie pojechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.