Skocz do zawartości

Black F31 224Hp/460Nm, Eibach prokit, big brakes 340/330


l.e.s.t.e.r

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 365
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam pytanie, jak jazda na Eibach prokit...dużo twardziej, amortyzatory masz serie?Ciągle bije się z sobą czy zakładać:-)

Jeździsz głównie sam czy w 3-4 osoby?

zakładaj szkoda życia na zastanawianie się, jak założysz to będzie się bił w pierś czemu z tym tyle czekałeś ;) Amory mam serie, jeżdze głównie sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Pięęęękny turas... :jawdrop: ...klękajcie narody... :modlitwa: ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje :)

Jeszcze reflektory led i na otomoto ;)


Ale puki co jadą do mnie lusterka elektryczne, fotochrom, martwe pole, line assist

Zobaczymy co się uda odpalić :) priorytet na składanie i na martwe pole, radary tył już zakupione.

 

Też się tym interesuje. Trzeba kupić lusterka i te ustrojstwa pod zderzak? Masz jakieś numery części? Myślałeś też może o aktywnym tempomacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje :)

Jeszcze reflektory led i na otomoto ;)


Ale puki co jadą do mnie lusterka elektryczne, fotochrom, martwe pole, line assist

Zobaczymy co się uda odpalić :) priorytet na składanie i na martwe pole, radary tył już zakupione.

 

Też się tym interesuje. Trzeba kupić lusterka i te ustrojstwa pod zderzak? Masz jakieś numery części? Myślałeś też może o aktywnym tempomacie?



Czujnik martwego pola 6884288 z koszykiem mocującym 6794270


Radar z przodu jeszcze nie przyszedł mi do głowy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwracaj. Ja zareklamowałem 6wb jako uszkodzony z tym co Ci pisałem i pani grzecznie 50% oddała i tak mam 6wb przystosowany do hud za 1.5k pln :norty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Szanuję robotę :D Ale ja osobiście nie zamierzam zmieniać gajgi. Za mała różnica i obecna praktycznie jest taka sama P

robory prawie przy tym nie ma :), ta sport dużo lepiej wygląda, nie ma tego chamskiego plastiku tylko skórka i na drążku też skórka a nie chropowaty plastikon :mrgreen:

Edytowane przez l.e.s.t.e.r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana gałki na plus :cool2:

Dobrze widzę że wymieniłeś lusterka na te z m4 ? Jak dobrze koajrze to one kosztuja kolo 3-4tys ladne sa ale ta cena z du...jak za lusterka :duh:

Lusterka wymieniłem na składane z fotochromem.

To są obudowy z alliexpress + dynamiczne kierunkowskazy z alliexpress, pasek led w tych kierunkowskazach jest czarny więc fajnie takie całe czarne lusterko wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty to zawsze coś znajdziesz co można by było jeszcze dorzucić :twisted:


Jeszcze chwila i zostaną Ci te tylko lampy z przodu o których pisałem parę stron wcześniej :mrgreen:


Gałka plug&play ? Też zastanawiam się nad zmianą

Gała P&P, plastik poważasz, 4 śrubki i po temacie ;)

lampy luż się powoli kompletują ale przed wyjazdem do Chorwacji nie ruszam tematu wymiany lamp, nie chce żeby coś mi zaczęło sypać w Cro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poddałem się z kompletowaniem led w jeże, to jest jakaś masakra :)

Dzisiaj zamówiłem ori lampy z 2017, Bmw led, nie chciałem hella led bo nie wiem w sumie co to jest. Trzeba uważać bo pełno jest na allegro lamp z hella led albo nie ma nic na szkle, czyli szkło wymienione na szkło z alliexpress

a1611b56f27b2986.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Co masz na myśli pisząc "hella led"? Moje lampy, które kupiłem za 3,5k szt. mają na szkle przy tej cześci przy grillu u dołu znaczek hella. Niestety 1 lampa sku :duh: ńsko paruje. Gość, który ogarnia mi tematy z BMW typu wymiana lamp itp, mówi, że może mi sprowadzić nową lampę gołą, fabrycznie sklejoną itp. Pokazał mi nawet jedną taką lampę do innej F30 i ona nie miała tego znaczka hella. I teraz moje pytanie. Moje lampy na pewno były klejone. Czy w moich lampach wklejone są szkła hella a oryginalnie lampy nie mają tego znaczka czy mają jakiś inny znaczek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co masz na myśli pisząc "hella led"? Moje lampy, które kupiłem za 3,5k szt. mają na szkle przy tej cześci przy grillu u dołu znaczek hella. Niestety 1 lampa sku :duh: ńsko paruje. Gość, który ogarnia mi tematy z BMW typu wymiana lamp itp, mówi, że może mi sprowadzić nową lampę gołą, fabrycznie sklejoną itp. Pokazał mi nawet jedną taką lampę do innej F30 i ona nie miała tego znaczka hella. I teraz moje pytanie. Moje lampy na pewno były klejone. Czy w moich lampach wklejone są szkła hella a oryginalnie lampy nie mają tego znaczka czy mają jakiś inny znaczek?

 

oryginały mają napis BMW LED, zamienniki Hella mają znaczek Hella LED.

A to co ty masz to były prawdopodobnie lampy po kraszteście :)

https://pl.aliexpress.com/item/4000164071246.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.206476455K9y3e&algo_pvid=faba2387-fca4-41f1-8ca9-9c791d365cb3&algo_expid=faba2387-fca4-41f1-8ca9-9c791d365cb3-20&btsid=0b0a187915948971679493239e8bbd&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_


tu jest mniej więcej to co Ci przykleili z przodu na reflektor :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.