Skocz do zawartości

Black F31 224Hp/460Nm, Eibach prokit, big brakes 340/330


l.e.s.t.e.r

Rekomendowane odpowiedzi

Moje lampy (aktualnie, które mam na samochodzie) tam gdzie kropka znaczek HELLA a tam gdzie pasek BMW ADAPTIVE LED.

Lampy, które oglądałem nie mają znaczka HELLA a sam napis BMW ADAPTIVE LED. Te lampy bez znaczka HELLA gołym okiem widać, że nie były nigdy rozklejane.


c74a3f08757d4.jpg


Możesz pokazać jaki powinien być znaczek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 365
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Moje lampy (aktualnie, które mam na samochodzie) tam gdzie kropka znaczek HELLA a tam gdzie pasek BMW ADAPTIVE LED.

Lampy, które oglądałem nie mają znaczka HELLA a sam napis BMW ADAPTIVE LED. Te lampy bez znaczka HELLA gołym okiem widać, że nie były nigdy rozklejane.


c74a3f08757d4.jpg


Możesz pokazać jaki powinien być znaczek?

Moje lampy akurat się montują może jutro auto będzie gotowe to Ci powiem jak to wygląda u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Moje lampy (aktualnie, które mam na samochodzie) tam gdzie kropka znaczek HELLA a tam gdzie pasek BMW ADAPTIVE LED.

Lampy, które oglądałem nie mają znaczka HELLA a sam napis BMW ADAPTIVE LED. Te lampy bez znaczka HELLA gołym okiem widać, że nie były nigdy rozklejane.




Możesz pokazać jaki powinien być znaczek?

Moje lampy akurat się montują może jutro auto będzie gotowe to Ci powiem jak to wygląda u mnie.

cześć

Cyknąłbyś od razu dokładniejsze fotki nakładek na lusterka?

Biję się z myślami czy swoje okleić folią czy kupić nakładki. Jak nakładki to normalne czy ala M.

Wszędzie są zdjęcia od przodu, zrobiłbyś jak ten wystąjący ząb wygląda od strony lustra\z góry?

W M obudowa jest do niego dostosowana, tu brakuje tego i się zastanawiam czy to nie będzie mi przeszkadzać...

Dzięki :)

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkońcu reflektory full led na pokładzie, przód odrazu młodziej wygląda :mrgreen:





Udało się kupić całkowicie nowe reflektory w "normalnych" pieniądzach :duh:

a42a0d350e1555d1.jpg

b497688bddd26d23.jpg

02ed2c5ae8df8d85.jpg

e3e261f099c19aa3.jpg

 

To te tak zwane „odrzuty” z BMW? Tez je teraz kupuje tylko adaptacyjne. Nie ma znaczka Hella?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Z Ciekaowści co jest potrzebne do montażu takich ledów.

Jak patrze kpl ok 5k, a za ile uda się sprzedać ori xenony? bo ceny też oscylują w granicach 5k?

Pozdro

 

do montażu takich ledów są potrzebne... reflektory led :mrgreen:

a tak poważanie to same reflektory + ktoś musi Ci przerobić instalację i zakodować te ledy. Może być tak że jak masz słabą wersję wyposażenia to będziesz musiał FEM zmienić bo CI nie ogarnie ledów.

Całość wygląda umnie tak

- reflektory led 4400zł

- montaż 950 zł

- ustawienie przodu po montażu u blacharza 150zł

- ustawienie świateł na stacji 20zł :mrgreen:


swoje bixenony wystawiłem na aukcji za 3600 i nie było nawet jednego telefonu, podejrzewam że łatwiej to będzie sprzedać rozkompletowane. Reflektory osobno i modóły osobno.

https://allegro.pl/oferta/lampa-lewa-prawa-bmw-3-f30-f31-bi-xenon-nieskretny-9515524848


oczywiście to jest przy założeniu że zmieniasz z bixenonu na led. Jak z H7 na led no to dochodzą dodatkowe koszta związane z poziomowaniem i sytemem spryskiwania reflektorów.

''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Nie wołałeś większych koncowek wydechu?

Końcówki były już z wydechem więc nie kombinowałem.

Czy w swoim aucie masz hak elektryczny..pytam bo też chce zamontować ostatni tłumik z 335 i by mieć po jednej i drugiej stronie rurkę ale pytanie brzmi czy mi się to uda z hakiem elektrycznym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi pasować. 335i też moża było zamówić z hakiem.

Poza tym - tłumik jest bardzo daleko od zderzaka, widać to na zdjęciach.

wiem, że tłumik jest dalej ale chodzi o prawą rurę/końcówkę czy na pewno wejdzie?

Nie chce kupować tłumika dyfuzora i końcówek tłumika na darmo?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Cały zaczep jest na milimetry, nawet przy wyjeżdżaniu, od zderzaka (F34), więc może być tak, że dużego luzu nie ma. Ale mieścić się musi, bo 335i z hakiem innego wydechu nie mają.

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Niestety, ale autor galerii pewnie będzie wiedział ;)

Przy okazji wertowania ETK dla Ciebie wyszło mi, że do mojej F34 nie pasuje wydech z 335i od F30... chamstwo :mrgreen:

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Członkowie klubu

...oby na przeglądzie technicznym stacja nie była taka beztroska z odczytem licznika (02.2019) ;) jak to się zadziało? przebieg nie zapisuje się sam z siebie aktualny?


Z ciekawości - ile kosztuje taki przegląd\zmiana oleju w ASO, żeby mieć wpis w książce?

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerabiałem ten sam problem w BMW już.

Był problem z oprogramowaniem diagnostycznym BMW i z automatu został wczytany właśnie jakiś dziwny mniejszy przebieg.

Skończyło się na tym, że auto było podpięte na chyba 2-3h pod system i online Monachium korygowało zapis.

Tylko ja to od razu zauważyłem. A u Ciebie widzę już kolejny wpis jest, wiec więcej chyba grzebania będą mieli.


Tak więc wracaj na serwis i niech korygują, bo za rok czy dwa jak będziesz sprzedawał auto to nie wytłumaczysz, że to błąd serwisu.

I obstawiam, że auto będziesz musiał u nich na trochę zostawić - żądaj zastępczego, należy Ci się. To serwis dał d...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest problem trochę gdzie indziej. Te dane o serwisach zapisują się w HU a ja swoje HU wyminiłem na NBT EVO IDE6. Ten jeden wpis był w HU, po podłączeniu w serwisie zaciągło moją historię serwisową ale został ten poprzedni wpis z auta z którego było HU.

Muszę ich zapytać czy da się to skasować. Generalnie ważne jest odnośnie historii serwisowej to co masz w kluczyku. Historię którą pokazuje HU to co drugi specjalista może Ci napisać i wgrać dowolnie.

Serwis przy takich rzeczach to ostateczność, robią wszytsko pod VIN więc narobią takiego bałaganu że szkoda gadać, przy starej navi jak robiłem update mapy coś się zwiesiło, pojechałem do serwisu zrobili wszystko pod VIN i straciłem soft silnika :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.