Skocz do zawartości

G30 - czas realizacji zamówienia


______

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie że to forum przyczynia się jednak do podejmowania właściwych decyzji! Dobre posunięcie klakierek! Dlaczego brać słabszy jak można mocniejszy!:)

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Life's too short to drive boring cars!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Fajnie że to forum przyczynia się jednak do podejmowania właściwych decyzji! Dobre posunięcie klakierek! Dlaczego brać słabszy jak można mocniejszy!:)

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

 

:cool2:

Solidne działające Stare POLSKIE TELEFONY RWT/T4 /wyprzedaż kolekcji/. Doskonałe jako ozdoba mieszkania, kancelarii, gabinetu lub biura

Więcej w linku: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=4319457

/Dla forumowiczów BMW-klub.pl możliwy rabat/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są tacy co lubią:

- Nie pracować na comiesięczną ratę z wysiłkiem

- Zastaw się a postaw się

- Pomimo że mnie na to nie stać, lubię dbać o zdrowie psychiczne sąsiadów :mrgreen:

- M5 na podjeździe, a w domu cerata na stole

- Mam, to z życia korzystam pełnymi garściami

- Lubie sobie wypłacić premie w postaci samochodu

- Nie rzucam się w oczy lubię pragmatyzm

- Samochód to dla mnie środek transportu jak tramwaj, autobus czy samolot, ma być niezawodny

itd

 

Wybór odpowiedzi, niepotrzebne skreślić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jałowa dyskusja co lepsze.Niedługo i tak będą same elektryki i nikt nie zapyta ile ma garów bo to nieistotne.

Jeździłem ostatnio szybkim elektrykiem i jeśli poprawią zasięg i ładowanie bez kabli to ten naturalny i jedyny dzwięk czyli szum oporu podczas przyśpieszenia będzie bardziej porządany niż r6 ze sportowym wydechem którego słychać ale nie zawsze idzie to w parze z prędkością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Moja F16 jest od piątku już w Kleszczewie czy jak się tam zwie ten centralny plac zwózki aut i coś :evil: :mad2: utknęła tam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój samochód został wyprodukowany 22.02, został zarejestrowany tydzień później, a odebrany 2 dni po rejestracji :)

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój samochód został wyprodukowany 22.02, został zarejestrowany tydzień później, a odebrany 2 dni po rejestracji :)

 

Pzdr

 

pozazdrościć tak sprawnej obsługi :cool2:

Solidne działające Stare POLSKIE TELEFONY RWT/T4 /wyprzedaż kolekcji/. Doskonałe jako ozdoba mieszkania, kancelarii, gabinetu lub biura

Więcej w linku: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=4319457

/Dla forumowiczów BMW-klub.pl możliwy rabat/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Na pewno realne jest to, że można samochód odebrać zarejestrowany, ubezpieczony tydzień po zakończeniu produkcji.


Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Produkcja mojego rozpoczela sie w tym tygodniu, dostalem takze numer vin ale zadna strona podana na forum do odczytu vin go nie znajduje. Orientujecie sie moze kiedy moj samochod powinien sie pojawic na ww stronach?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Produkcja mojego rozpoczela sie w tym tygodniu, dostalem takze numer vin ale zadna strona podana na forum do odczytu vin go nie znajduje. Orientujecie sie moze kiedy moj samochod powinien sie pojawic na ww stronach?

Próbowałeś na bimmer.work?

Masz już termin odbioru?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

tak probowalem. Caly czas wyswietla sie komunikat: Something went wrong, please try again.

Samochod osiagnal status 150, czyli produkcja rozpoczeta, termin odbioru przelom lipca/sierpnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe od czego zależy to jak szybko auto po zjechaniu z taśmy trafia do dealera w pl

 

Na moim przykładzie - do polski auto trafiło w ciągu 2 dni roboczych, pierwszy przystanek to skład w Kleszczowie. Stamtąd, po 2 dniach dojechało do dealera, a ten potrzebował kolejnych dwóch dni by je zarejestrować i przygotować do wydania. Razem 6 dni roboczych licząc od daty produkcji w VINie.


Trafiłem też na fajny slot i auto stało w garażu po niecałych czterech tygodniach od daty złożenia zamówienia - co dla mnie i tak trwało dla mnie wieczność. ;)

 

tak probowalem. Caly czas wyswietla sie komunikat: Something went wrong, please try again.

Samochod osiagnal status 150, czyli produkcja rozpoczeta, termin odbioru przelom lipca/sierpnia.

 

Spróbuj wpisać niższą wartość VIN, tj. jeśli masz numer AA10000, spróbuj wpisać AA99950 i tak co 50, aż wskoczy auto z nabitą datą produkcji. Później skaczesz co jedną cyfrę (AA99951 -> AA99952 -> AA99953), sprawdzasz jaki VIN zjechał ostatnio i ile aut średnio dziennie zjeżdża z taśmy. Mając to info, odejmujesz pięć ostatnich cyfr swojego VINu od tego najświeższego, dzielisz to przez dzienną średnią i wiesz ile dni czekania masz jeszcze przed sobą... tak, bardzo się nudziłem czekając. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.