Skocz do zawartości

Naprawa moduł diversity


kamilo1409

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Witam


Odebrałem samochód od lakiernika po naprawie tylnego lewego błotnika. Po naprawie pilot przestał działać z dnia na dzień; tza czasem jest tak że raz na jakiś czas otworzy, czasem zamknie ale ogólnie to nie działa przez 95 procent czasu. Przed naprawą pilot do otwierania działał po na prawie blacharskiej cisza.


Pytałem gości czy nie demontowali jakichś modułów ale pwiedzieli że demontowali tylko zderzak z tyłu i lampę żeby błotnik wyprostować.

Dodam że nie była to jakaś duża naprawa tyło lekka wgniotka jak facet mnie w lustrku nie widział i wjechał mi w błotnik. szukać problemu w wiązce czy w antenie? Jak się do tego zabać? dodam że diversity był chyba już robiony bo jest dodatkowo uszczelniony jakąś masą i obudowa i przelotki z kablami które wchodzą do środka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
W kluczyku tylko bateria może paść... Jakie masz objawy ista ma możliwość sprawdzenia czy sygnał z kluczyka dochodzi, ale jeżeli moduł całkiem padł to nic nie pokaże. Diagnostykę jakąś robiłeś? Co to za auto ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e61 z 2007 roku z silnikiem 2.0 D jeśli to ważne

No jest duża szansa że właśnie bateria padła .

Tylko nie bardzo mam pomysł od czego zacząć

Może rozciąć klucz i pomierzyć czy jest tam napięcie ???

dzisiaj mierzyłem napięcia dochodzące do modułu i jest to o tyle dziwne że na ostatnim (przyjmując że masa jest pierwsza ) przewodzie napięcie to ok 10 V

O czym to może świadczyć ???

przełamany przewód w klapie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.