Skocz do zawartości

Zmiana lamp na full led do 2010r


tomaszleron

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety. Stracisz cala funkcjonalnosc. Adaptiv led ma to do siebie ze regoluje caly czas swoj zasieg i natezenie swiatla. A potrzebuje do tego rowniez kafas-a. A tak szczerze to nie jestem pewien czy taka impreza ma sens. Mysle ze za ladne same lampy trzeba dac 10 tys a to nie wszystkie wydatki. Np : http://allegro.pl/bmw-5-f10-f11-lci-full-led-adaptive-lampa-p-l-kpl-i7021582602.html. Nie lepiej sprzedac auto i dolozyc ze 20 tys do polifta ktore tanieja ?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Nie wiem czy mogę ale odgrzeję kotleta:


Jestem w trakcie zmiany zderzaka na M-Pakiet LCI w swojej 530D F10 2011 i rozważam opcję i możliwość wymiany obecnych reflektorów bi-ksenonowych z doświetleniem zakrętów na Full LED. Posiadam system kafas (jeśli to ten trapez na szybie przy lusterku) i teraz moje pytanie - czy prócz samego zakupu reflektorów LED potrzebuje coś jeszcze dokupić? Czy wygląda to w formie P&P??? Oglądałem wymianie takowych lamp na YT i generalnie gościu zdemontował poprzednie, wmontował nowe, popodpinał i hulało wszystko ładnie. Fakt faktem że lampy kosztują koło 5K za parę, dlatego pytam czy nie dojdzie jeszcze drugie tyle za dodatki :?


Będę dozgonnie wdzięczny za odpowiedzi i pomoc.


Pozdrawiam,

Zeus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, do ledów potrzeba Kafas2,

jesli kolega ma ConnectedDrive to na pewno ma Kafas2.

 

A jak w inny sposób sprawdzić czy mam ten kafas2? Wchodząc w menu główne mam 'ConnectedDrive' i klikając w to, mam tam Usługi BMW typu BMW mobile Care, BMW Online, Internet, Hotline, Twój serwis i status usługi. Np. BMW online nie działa bo wyskakuje komunikat że w tym internet w tym kraju niedostępny.


I ewentualnie gdyby się okazało że jednak nie mam tego kafas2 to wymiana modułu/sterownika załatwiła by sprawę?


pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kafas2 dziala tylko z kodami fsc, nie jestem pewien ale chyba pojawily sie po lifcie tak jak full led

 

Dzięki Wojtek za odpowiedź,


A zmiana sterownika/modułu na kafas2 bo widziałem że na alledrogo chodzą po 400-800zł załatwiła by sprawę? czy szukać pomocy w ASO? Ewentualnie jak to namierzyć, bo wcześniej napisał papadziordzio że jeśli mam connectedrive to mam ten kafas2.


pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jest.


Wszystko wiem od Pana z okolic Łodzi,

a tym samym Tobie to ogarnie: [email protected]


Odpisuje bardzo szybko.


Mi założył: kamere cofania, harmann kardon pełne nagłośnienie, dociągi drzwi - soft close,

Elektryczna klapa, dvd free + avi.


Wszystko jak w aso. Zero śladu ingerencji. A auto wciaz mam na gwarancji :) nigdy nie było problemu.


Olej aso i zgłoś się tam.


Nie założyłem full ledów bo 10k mi szkoda. wciąż tyle kosztuje komplet tak jak pisał saab.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie założyłem full ledów bo 10k mi szkoda. wciąż tyle kosztuje komplet tak jak pisał saab.

 

Ja mam dostęp za 4K za komplet. jakbyś chciał:)


I dziękuję za pomoc, zaraz do niego napisze.


Wielki dzięki,


Zeus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.