Skocz do zawartości

Rodzaje nawigacji CIC CCC


macznik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Kodowaleś coś kiedyś ncsexpertem?

Jeśli nie to czytaj na googlach i oglądaj na youtube, jak programować. Musisz zmienić te dwie opcje w module MASK z activ na nicht_active i wrzucić do MASK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Próbowałem to znaleźć na forum ale nie widzę.. może źle szukam.. do rzeczy...

Czy da się zmienić tło w CCC Profesional? Mam takie piaskowe w kreski, a np. w naszym rodzinnym E92 też z 2006 jest ciemne brązowe i w jakieś wzorki... jeżeli można to zmienić to proszę o info jak i jakie są opcje? ;)

F31 320d+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 lata później...
A ja mam następujące pytanie. Otóż auto 2008 rok z nawigacja ccc busines ale już po lifcie i kupiłem cic busines. Po wymianie jednostki jest informacja iż nawigacja jest niewłaściwie skonfigurowana....Ale przecież to busines i to busines. Jak zakodowac by działało?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

A to cos słabo czytaleś. Tu masz krok po kroku wszystko opisane. Bez FSC to ci nie ruszy. Wiekszy problem z CIC-MID niż z CIC. Powodzenia.

https://www.bimmerfest.com/threads/retrofit-cic-e87-advise.1419290/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
To wywal tego businessa i wstaw pelnego CIC, a najlepiej to jakiegos Androida. Przeciez te systemy to kloce. Funkcjonalnosc slaba. W przypadku Businessa to juz kompletna porażka. Navi aktualizowana raz do roku, a i tak drogi są nieaktualne. Robisz to dla czystego sportu. Radio mozesz puszczać na wszystkim. Swoja droga to kody FSC ci potrzebne do tej navi to koszt kolo 100 zl z tego co kojarzę. Strasznie drogi ten kontroler i kodowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Zasłużeni forumowicze

Tak jak ci kkx5 napisał. Musisz zmień rok w kodach Fa na minimum taki jak napisałem, czyli usunac swój i wpisać np. 0110, czyli styczeń 2010.

A wklej co ci dokładnie nie działa, bo pisze z toba w deoch tematach i juz troche sie gubie. Chcesz teraz NCSem kodować CIC i nie masz go na liscie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.