Skocz do zawartości

Ile czasu BMW potrzebuje by zaznaczyć zamkniętą drogę?


4rtur

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuje BMW za ekstra 30 minut w Krakowskich korkach. Nie jeżdżę na codzień po mieście ale cholera jasna, Basztowa jest zamknięta od 3 miesięcy? A to gowno się upiera. Pominę, ze wcześniej chciał jechać pod wiaduktem, który tez jest zamknięty od jakiegoś czasu. Mam RTTI i mapy z Lutego! Skończyło się na tym, że pojechałem po swojemu stojąc w mega korku. Oczywiście nawigacja kazała mi zawracać ale ignorowałem to do momentu aż pokazał moja trasę. Zaufanie stracone. Dłuższe trasy Ok, w mieście dziękuje wolę Google bo tam te drogi są zaznaczone jako zamknięte. Też macie takie doświadczenia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4rtur przecież w Krakowie nikt korków nie ogarnia, a ZIKIT i kolejarze zamykają co i kiedy chcą tak by nawet google się połapać nie mogło, ot taki test spostrzegawczości i cierpliwości dla kierowców ;)

Galeria: E91 320D LCI M-Pakiet 2009r.



2010-2016 E46 Touring 320D 136km 2000r.

2016-2017 E91 318i LCI 143km 2008r.

2017 E91 320d LCI 206km|393Nm 2009r.


kod zniżkowyna 5€ do Carly: XAZHF8

http://yanosik24.pl/widget/64583.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4rtur przecież w Krakowie nikt korków nie ogarnia, a ZIKIT i kolejarze zamykają co i kiedy chcą tak by nawet google się połapać nie mogło, ot taki test spostrzegawczości i cierpliwości dla kierowców ;)

 

Ja nie mam problemu z tym, że w korku stoję ale skoro płace za usługę RTTI to zakładam, że nie będę kierowany droga, która jest zamknięta od kilku miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Oczywiscie należy zadać sobie pytanie czy dla takich plusów warto inwestowac +10 tys PLN.

Ale to każdego indywidualna sprawa.

Podzielam opinię.

Dopłata do AT(ok) i nawi. praktycznie ta sama kwota.Dla mnie to chore.

Po mino iż często korzystam z nawi.konfigurując samochód, fabrycznej nawi. za 10tys. nie zamówiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obsluga idrive i wszystkie aplikacje zintegrowane w jednym systemie to jednak spora wygoda jesli w aucie spedza sie codziennie duzo czasu

2009-2013 E46 330iA; 2013-2014 E91 318dA; 2014-2016 F34 320dA; 2016-2019 F34 330xdA; 2018-2020 G30 540xiA

2020-2023 F98 X4M; 2022-2026 G08 iX3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.