Skocz do zawartości

F10/F11 listwy progowe


lezy1

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem ostatnio że na niektórych listwach progowych brakuje srebrnych literek z napisu bmw albo wzduznych dekorów. Musiały się odkleic i wypaść. Czy również macie z tym problem. Może ktoś znalazł na alli albo innym portalu takie literki i dekory do zakupu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załatwiłem to trochę inaczej. Zostały mi dwie sztuki, reszta odpadła. Zerwałem je i użyłem jako wzorników. Kupiłem kawałek profesjonalnej grubej folii do oklejania samochodów w kolorze szczotkowane aluminium i wyciąłem kształty. Efekt super, a wyszło może 30 zł. Fakt nie oryginał, ale może warto spróbować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załatwiłem to trochę inaczej. Zostały mi dwie sztuki, reszta odpadła. Zerwałem je i użyłem jako wzorników. Kupiłem kawałek profesjonalnej grubej folii do oklejania samochodów w kolorze szczotkowane aluminium i wyciąłem kształty. Efekt super, a wyszło może 30 zł. Fakt nie oryginał, ale może warto spróbować.

A możesz napisać gdzie kupiłeś i jaką dokładnie folie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpadały literki i wymieniali je swego czasu na gwarancji.

Teraz musisz kupić nowe. Cena w ASO Ok 150-200 zł za sztukę.

Używanych nie radzę. Nie wiesz co kupisz a różnica w cenie nieznaczna...

 

Dwa lata temu reklamowałem to w Poznaniu na przedłużonej gwarancji, żaden diler tego nie chciał uznać. Liter nie można było kupić tylko całe listwy. Bandytyzm -tym bardziej ,że znali problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, właśnie sobie uświadomiłem że mam ten sam problem, odklejone literki.

A jak to jest z podświetlaniem tych listew, czy jeśli mam ambient light to listwy też powinny być podświetlane?

U mnie nic nie świeci, a mam ambient light.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listwy mają takie płaskie kable, które montuje się pod uszczelką drzwi i dywan.

Kupując używane trzeba koniecznie zwrócić uwagę czy nie są zniszczone lub urwane.

Pod dywanem brakuje kabli ale nie jest to problem. Trzeba podpiąć się dorobionym kawałkiem instalacji pod podświetlenie pod kierownicą i pod schowkiem z drugiej strony (przy ambient są tam lampki).

Na listwach są takie specyficzne kostki ale da się je kupić w serwisie.

Robił mi to znajomy i montaż zajął dobre 3 godziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Dokładnie tak jak kolega wyżej opisał...

Ja wziąłem zasilanie z podświetlenia otwierania klapy.

Instalacją pojechałem dookoła auta (LP->LT->PT->PP).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.