Skocz do zawartości

komputer


niksta

Rekomendowane odpowiedzi

jakie mam mozliwosci manewru z komputerem hmmm moze napisze jasniej moja bmka ma niestety wersje najprostsza bez komputera w srodeczku tzn zekar na wskazowki i poleczka pod spodem.

Jaka mam mozliwosci manewru?? moge tam wrzucic cos z bogatszych modeli?? co moge tam miec ile z tym klopotu?? gdzie moge zaczerpnac jakiejs informacji na temat takich komputerow do bmek??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się to zrobić, ale jeśli chcesz mieć kompa z Check Control to jest troche zabawy, poszukaj na forum bo było o tym kiedyś, nawet swojego czasu jakiś gość na allegro sprzedawał dokładny opis krok po kroku jak podłączyć takiego kompa w miejsce analogowego zegarka.

Pozdrawiam!

Paweł


Kiedyś było: e36 325i, e39 540i, e38 740i, e53 3.0d, e65 745i, e39 M5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spotkałem nikogo kto zamontował by sobie pełny komputer razem z Check Control.

Jest to kompletnie nie opłacalne dlatego że E36 nie ma instalacji pod takie rzeczy, trzeba by wszystko dokładać, jeżeli ktoś ma nieograniczony dostęp do części za śmieszne pieniadze to można spróbować.......

 

Pełny komputer znajdziesz czasami na allegro w cenie od 300 PLN, montaż wg. mnie od 200 PLN.

Jeżeli chcesz to zrobić sam, to na sieci są opisy i schematy trzeba tylko troche czasu i cierpliwości i można znaleźć a nie płacić na allegro.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowanie komputera z pełnymi funkcjami a dokładniej z opcją CheckControl wymaga wymiany instalacji elektrycznej. Do tej opcji dodatkowo potrzebny jest moduł checkcontrol htóry analizuje wszystkie usterki związane z tą opcją. Jego miejsce lokalizacyjne w samochodzie to nad dolna osłoną nóg kierowcy wysoko nad głosnikiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.