Skocz do zawartości

Koło pasowe


soserious

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

 

Byłem dzisiaj na sprawdzeniu stanu technicznego u mojego mechanika. Zwrócił on uwagę na główne koło pasowe, które w małym stopniu odchyla się od płaszczyzny, tzn. lekko faluje. Odchylenie nie jest duże, ale powiedział że od tego szybciej zużyje się pasek.

Samochód przy 172k km miał wymieniany rozrząd. Obecnie jest 179500 km. Wymiana była gwarancyjna w ASO. Jak myślicie czy można to u nich reklamować? Miał ktoś taką historię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czekaj, bo napisałeś, że rozrząd był wymieniany a nie koło pasowe... nie do końca się na pewno znam, ale w E87 kiedyś wymieniałem po prostu koło pasowe, bo już miało luzy koło 120k km, a rozrządu nie dotykałem wcale.

Sprzedam:

1. Ekran, IDrive, radio, gniazdo aux do F30

2. Sprzedam tłumik do F30 328i z wersji sportline

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Cześć!

 

Byłem dzisiaj na sprawdzeniu stanu technicznego u mojego mechanika. Zwrócił on uwagę na główne koło pasowe, które w małym stopniu odchyla się od płaszczyzny, tzn. lekko faluje. Odchylenie nie jest duże, ale powiedział że od tego szybciej zużyje się pasek.

Samochód przy 172k km miał wymieniany rozrząd. Obecnie jest 179500 km. Wymiana była gwarancyjna w ASO. Jak myślicie czy można to u nich reklamować? Miał ktoś taką historię?

Cooo,w ramach gwarancji na rozrząd chcesz reklamować uszkodzone koło pasowe :shock: ? Co ma piernik do wiatraka.

Edytowane przez Andrzej62
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.