Skocz do zawartości

ConnectedDrive + bluetootch strumieniowanie muzyki


Przemek1979r

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Streaming video? Nie sądzę.

 


ja nie potrzebuje opcji video, tylko żeby gadało. Włączyłem na Iphone ustawienie odtwórz jako rozmowe bluetooth i czasem cos zacznie gadać ale często urwane. Yanosik też tak tylko działa, a chciałem żeby działał zawsze i płynnie. Zachipowałem betkę i teraz trzeba uważać na suszareczki. Mam Navi ale Google jest najlepszy na trasę, o Yanosiku nie trzeba wspominaę że to konieczność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli auto jest starsze (roczniki 2012, 2013 poczatek 2014), mozna rozwazyc upgrade softu do BT. W opisie BMW wspominaja, ze rozwiazuje problemy stabilnosci z iPhone`ami (I innymi telefonami). https://www.bmw.com/en/footer/software-updates.html

Wpisujesz VIN, widzisz jakie masz najnowsze dostepne firmware`y - sprawdzasz w aucie - jaki masz obecnie.

Upgrade jest bardzo prosty - wszystko jest opisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy chodzi o Update oprogramowania w samochodzie. Ja mam oryginalne w samochodzie z 2013 r i działa bez problemu. Dodałem ostatnio BMW apps i Spotify czy TuneIn działają prefekt. Korzystam z trzech różnych telefonów (nowego, dwuletniego żony i siedmioletniego, w którym jest SIM z zagranicznym numerem). Naprawdę żadnych problemów z BT, czy USB. Może to wina telefonów nie samochodu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Trochę na temat trochę nie ale nie chce zaczynać nowego tematu jest promocja na usługę connetet driver i zamiast 1800 zł 400 zł co i tak dalej jest złodziejstwem

Panowie mam auto bez navi.

Co dokładnie uzyskam po wykupieniu tej usługi w promocyjnej cenie BMW Conected- Pan na infolini nie bardzo umiał to wyjasnić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
a sproboj moj vin wpisac i zobacz co ci wyskoczy bo kurde chcialbym update zrobic a nie moge nawet z bmw pobrac softu

Niestety nie mogę Twojego VINu wpisać. Nie ma tam takiej opcji :-(

Mogę tylko kliknąć w swoje auto, które jest chyba przypisane do adresu email. Może to jest problemem u Ciebie, że masz VIN przypisany do innego emaila niż podajesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do pobierania aktualizacji softu w idrive nie ma znaczenia mail. Powinno znaleźć na stronie (BMW update) po wpisaniu VIN.

Mi po wpisaniu twojego VIN pojawia się takie info:

"Software update with BMW ConnectedDrive.

To perform the software update via USB stick, you will require the USB audio interface (included in optional equipment codes SA 6FL, SA 6NH, SA 6NK, SA 6NL, SA 6NS, SA 6AE, SA 6NR) as well as the Control Display and iDrive. This offer is only available for selected vehicles manufactured after March 2010. Your vehicle can be updated provided that you have the ‘Software update’ option on your ‘Settings’ menu in the Control Display."

Cos jest, nie ma pustej strony, więc może nie ma aktualizacji dla ciebie. Może to że masz białą strone to kwestia przeglądarki - spróbuj na innej.

Aczkolwiek mi się pojawia dla mojego VIN normalnie plik do ściągnięcia i jest opisane co w nim jest.


chyba powinieneś gdzieś po drodze wstąpić do ASO i sprawdzić jak to wygląda u nich na systemie.


Tak jak pisze Gregonio aktualizacja navi tylko przez Managera. Ale wcześniej trzeba wejść na stronę BMW Connected i wprowadzić swój pojazd, trzeba wpisać pełny 17 cyfrowy VIN. Później logujemy sie do managera tymi samymi danymi i jest nasz pojazd i dla niego aktualne mapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wyświetla bzdury. Aktualizacje do aut 2012-2013. Jak zwykle polski oddział BMW dał plamę. Nawet Apple Car Play nie potrafią uruchomić pomimo tego że na całym świecie już działa...

Jak wejdę na główną stronę BWM https://www.bmw.com/en/footer/software-updates.html to tam jest update numer 9032, a na polskiej stronie 5002...


Jutro spróbuję zrobić update. Zobaczymy czy zadziała. Mam nadzieje tylko że nic nie padnie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ostatniej aktualizacji iPhona 7 z iOS 12.0.0 na 12.0.1 straciłem odczyt SMS-ów w aucie. Nie pomogło odinstalowanie telefonu i ponowne zainstalowanie.

Niezależnie od tego, że na stronie BMW sprawdzenie kompatybilności pokazuje, z nigdy nie powinienem mieć takiej możliwości (co mi właśnie potwierdziła przemiła Pani z obsługi klienta BMW), to zarówno w poprzednim moim aucie X3 od 2012 roku jak i w obecnym od 2017 roku SMS-y czytałem. Jest to oczywiście powiązane z softem bluetooth w aucie, tymczasem, nie dość, że na stronie Polska po wpisaniu VIN mam update nr 5011 z... 2013 roku dotyczący iOS 6, to podany powyżej software ze strony BMW.com o numerze 9023 zawiera wprawdzie uaktualnienia z 2018 r. (do iPhone 8 i X), a oprogramowanie bluetooth o najwyższym podanym w readme numerze jest tam TB-006.007.032, to ja mam w swoim aucie nie aktualizowane TB-006.016.002. Chyba, że kod w tym numerze softu nie ma nic wspólnego z tym, czy był wdany wcześniej czy później...

Czy ktoś miał już problem zaniku czytania SMS-ów z iPhona i zna rozwiązanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.