Skocz do zawartości

coupe 318 is czy 320


gerro

Rekomendowane odpowiedzi

ja kupiłem 320 coupe 2 tygodnie temu jestem bardzo zadowolony przy zakupie waćhałem się mioedzy 320 a 318is do rozsądku przemuwił mi mechanik którymi polecił 2 litrówkę i kumpel który pracuje w sklepie motoryzacyjnym do is są podobno b drogie przewody do świec itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

i kumpel który pracuje w sklepie motoryzacyjnym do is są podobno b drogie przewody do świec itd.

przewody nie są takie tragiczne, ale za to w R6 często padają cewki koszt różny od 75-150zł, ale dobrze że wybrałeś 320 a nie 2/3 Beemki :mrgreen:

ZAWIOZĘ NA ŚLUB !!!!


%5B640%3A129%5Dhttp%3A//xenonis.whitestarprogramming.de/save_the_e36/img/pics/banner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie jak pisze kujon ..

 

jak przerabiasz na gaz M50/52 to licz sie z tym ze dopoki nie wymienisz cewek bedzie "prawie" idealnie .. a cewek niestety nie sprawdza w kazdym jednym warsztacie (podpinanie pod kompa mozna sobie do &^%@&^%@ wlozyc ...) a wymiana 6 sztuk ... hmmm wg cen z allegro (nowki, bo zakladanie uzywanej cewki mija sie z celem) - 660 zlotych :mrgreen:

kupie szerokie 17" do E36 - najchetniej 9" przod i 10" tyl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w celu dosyć dokłądnego sprawdzenia spalania trzeba auto zatankować do pełna , ale nie do pierwszego odbicia pistoletu , tylko aż benzyna pokaże sięprzy klapce wlewowej ,ponieważ pistolet różnie odbija w zależności od zapowietrzenia baku

 

ja zawsze tankuje do pelna, kiedys tankowalem po 20 zl i w sumie na to samo wychodzilio tylko ze przy tankowaniu do pelna jezdze co nie caly miesiac na stacje a za 20 zl jezdzilem po 10 razy albo i wiecej w miesiacu, a teraz bynajmniej wiem ile mi auto pali jak tankuje do pelna i nie widze najmniejszego sensu tankowania za 20,50 czy 100 zl najlepiej do pelna, ale nie wazne.

 

chodzi mi o to odbijanie przy tankowaniu. jak tankuje w polsce do pelna nie zdarzylo mi sie nigdy jeszcze przelac. mimo ze tankowalen na roznych stacjach roznych firm nigdy nie przelalem. nieraz dobijalem po 10 razy. nauczony tego pojechalem do niemiec i zatankowalem do pelna, chcialem wyrownac sume do zaplacenia wiec dobijalem 3 razy patrzac na licznik a po nogach mi sie benzyna lala. wiec cos jest nie tak z tym dobijaniem w polsce. kolega mi mowil ze dobijajac cisnie sie sama piana a nie benzyna...

 

kurde chyba bede mial kompleksy ze mam 2/3 beemki :wink: wiec nastepne auto to bedzie musialo byc jakies V12 zeby miec 6/3 bmw :wink:

Tłumaczenia: niemiecki, hiszpański, włoski.

Pozdrawiam

Grzesiek

http://img53.imageshack.us/img53/3782/pict6529panoramaresize8pl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w celu dosyć dokłądnego sprawdzenia spalania trzeba auto zatankować do pełna , ale nie do pierwszego odbicia pistoletu , tylko aż benzyna pokaże sięprzy klapce wlewowej ,ponieważ pistolet różnie odbija w zależności od zapowietrzenia baku

 

 

 

ja zawsze tankuje do pelna, kiedys tankowalem po 20 zl i w sumie na to samo wychodzilio tylko ze przy tankowaniu do pelna jezdze co nie caly miesiac na stacje a za 20 zl jezdzilem po 10 razy albo i wiecej w miesiacu, a teraz bynajmniej wiem ile mi auto pali jak tankuje do pelna i nie widze najmniejszego sensu tankowania za 20,50 czy 100 zl najlepiej do pelna, ale nie wazne.

dokładnie , dziwi mnie ta mentalność, 10 razy w miesiącu na stacje zamiast 2 ale do pełna, przecież na same dojazdy do stacji można stracić np dodatkowe 20 zł (czyt flaszka :mrgreen: ).

kurde chyba bede mial kompleksy ze mam 2/3 beemki :wink: wiec nastepne auto to bedzie musialo byc jakies V12 zeby miec 6/3 bmw :wink:

a z tym ułamkiem BMW to był oczywiscie żart :D , sam miałem kiedyś IS-a fajne auto było , dużo oszczedniejsze pod względem ekspaatacji od R6 , a że byłem wtedy student to każdy grosz sie liczył :8)

ZAWIOZĘ NA ŚLUB !!!!


%5B640%3A129%5Dhttp%3A//xenonis.whitestarprogramming.de/save_the_e36/img/pics/banner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.