Skocz do zawartości

G30 - RABATY tylko z salonu POLSKA i dodatki


Nermak

Rekomendowane odpowiedzi

Ja polecam Inchcape w Poznaniu, pełna kultura i mega rabaty. Byłem też w jeszcze innym salonie w Poznaniu, ale to już nie to. A rozważałem Audi A6 Avant 326km, ale schodzący model Competition, potworny silnik serio, ale schodzący model i to było widać i czuć. Merca też kombi, E400, ale podejście w salonie w Poznaniu, nie chcę nawet komentować, nie będę podawał w którym, żeby im nie robić reklamy. Dodam, że już odebrałem swoją 540i xd w Touringu. :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 779
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie będę publicznie pisał jak duże rabaty, bo one pewnie zależą od wielu czynników, ale powiem ogólnie, że po tym co tu przeczytałem w tym wątku, to zaliczają się do tych najlepszych rabatów, a przy tym kultura obsługi na najwyższym światowym poziomie, przynajmniej ja tak uważam, nie wiem jak inni. :-) I to nie mówię o samochodach stockowych tylko do produkcji skonfigurowanych według własnych potrzeb. :-) A najlepiej się samemu przekonać tylko trzeba mieć na wejściu własną konfigurację, żeby nie tracić czasu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
tak w inchape p-n super oferta , auto kupilem w zeszlym roku , na 520 xd ogolnie był taki rabat w 2017r ze brałem auto za 250 tys , a place 200 , czyli 50 tys taniej , powiedziano mi tak we wroclawiu 5 min przed zamknieciem aby zaklepać klienta i nie stracić ( ale daleko wroclaw a poznan ) i podobnie pozniej w poznaniu tylko trzeba bylo dłuzej negocjować , oczywiscie wyszło 330 tys z cenika minus rabaty bo podomawiałem dywaniki i takie tam :) ale inchape poznan 1 klasa , w olszowcu raczej bardzo slabo , patrza na wyglad kupujacego pewnie wiec nawet nigdy sie nie przejechałem zadnym autem mimo kilku podejśc ,u smorawinskiego jazdy były ale jakby sprzedawca rutynowo obsługiwał ...w inchape jakoś ci sprzedawcy nie byli jeszcze zepsuci :) ogladaniem ludzi w dresach :) w inne się nie mieszczę :) ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Planuje powrót do Bmw, szukam kontaktu do handlowca gdzie dostanę dobry rabat, auto będzie w leasingu. Zastanawiam się nad autem z wyprzedaży 2017r, ale inne jest finansowanie auta nowego do produkcji (leasing PROMO) i już wyprodukowanego z 2017r

Jak ktoś ma jakiś sprawdzony kontak proszę PRIV

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Zasłużeni forumowicze
Artykuł troch przesądzony jeśli chodzi o bmw. Praktycznie wszystkie nowe silniki spełniają najnowsza normę a benzyny zostały zaopatrzone w filtry gpf. Ja juz man z gpf. Modele które bmw wycofalo i tak chylę się ku schyłku produkcji jak np m3 lub stanowią promil sprzedaży jak np m550i a w niedalekiej przyszłości pojawia się ponownie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie rabat na G05 X5 konf. na 500k, 16% + duży box dachowy i belki dachowe. Odbiór listopad.


Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to nie dla mnie, ale jeśli G05 będzie się lepiej prowadziła niż poprzedni model i będzie solidniej wyciszona, to celuje w przyszłoroczną X6-tkę :)


Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z Warszawskich Dealerów z koncernu zagranicznego :)


Odbiór na umowie do końca listopada. Samochód zamawiany na początku sierpnia.


Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od nowego roku wchodzą zdecydowanie niekorzystne przepisy podatkowe dla leasingu. Jednak zapowiedzieli, że dla umów zawartych przed ogłoszeniem zmian (co nastąpi pewnie pod koniec listopada) zostają dotychczasowe zasady, więc za chwilę będzie szaleństwo. Szczególnie w droższych markach i modelach, które zmianami zostaną najbardziej niekorzystnie dotknięte. Kto nie zdąży kupić auta z produkcji, weźmie to co zostało na placu. O rabatach nie będzie mowy. Z tego co pamiętam chyba podobnie było, gdy wchodziło poprzednie ograniczenie leasingu i tak samo, gdy wchodziła wyższa akcyza na >2l.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może orientujesz się, jak to dokładnie wygląda, tzn. jeśli zamówię auto do produkcji i powiedzmy do odbioru w grudniu, to czy mogę zawrzeć umowę leasingu już w październiku, czy listopadzie, żeby jeszcze załapać się na te stare przepisy? Czy też samochód musi być już fizycznie gotowy/zarejestrowany itd.?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może orientujesz się, jak to dokładnie wygląda, tzn. jeśli zamówię auto do produkcji i powiedzmy do odbioru w grudniu, to czy mogę zawrzeć umowę leasingu już w październiku, czy listopadzie, żeby jeszcze załapać się na te stare przepisy? Czy też samochód musi być już fizycznie gotowy/zarejestrowany itd.?

 

Krótko - aby coś wyleasingować musi to fizycznie istnieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11% to był praktycznie rabat z miejsca, ale ciężko było przejść przez Próg 14%.


Leasingować możesz jak będzie FV.


Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.