Skocz do zawartości

G30 - RABATY tylko z salonu POLSKA i dodatki


Nermak

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie, a wiecie może jak sie BMW zapatruje na klientów którzy przychodzą ze swoim własnym leasingiem? Nie chodzi mi o to że np dany dealer współpracuje z firmą w której chcę wziąć leasing ale o to że ja załatwiam go sobie sam na własną rękę. Pytam ponieważ współpracuję między innymi z mLeasingiem i mam możliwość załatwienia sobie leasingu pracowniczego gdzie płacę wyłącznie ubezpieczenie a sam leasing mam na 100%. Pytanie tylko czy przy takim układzie nie powiedzą że np rabat na samochód tak ale tylko wtedy gdy leasing załatwiam przez nich.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 779
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Może najpierw dogadaj cenę i za dużo nie wspominaj o finansowaniu.

Ja tak zrobiłem i potem mimo uszczęśliwiania mnie na siłę gorszym leasingiem BMW i

żonglowaniem ceną w stosunku do finansowania twardo stałem na stanowisku iż cenę mamy ustaloną

a reszta to jest osobny temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli standard. Nie chciałem pisac tego od razu na wstępie ale gadałem w zeszłym tygodniu w Bawarii i tak właśnie zrobiłem po czym poruszyłem temat finansowania gdzie powiedziałem że leasing załatwiam sobie sam na własną rękę ponieważ mam ofertę pracowniczą więc oni tylko dają mi samochód a całe finansowanie po mojej stronie i się zaczęło, że no wie Pan, ale taka cena samochodu to tylko w pakiecie z finansowaniem, jak Pan ma swoje to cena wzrośnie itd. Więc podziękowałem i wyszedłem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniewaz aktualnie jestem na etapie zakupu nowej G30, z mysla o odbiorze w okolicach wrzesnia prosze o namiary na priv do jakiegos handlowca, ktory bylby mi w stanie zrabatowac samochod do 16% tak jak wspominali niektorzy w postach. Zakup oczywiscie na firme, i jestem z wojewodztwa Kujawsko-Pomorskiego (najblizsze salony bydgoszcz, torun, poznan, lodz, gdansk, warszawa, katowice??, czestochowa), ale przy dobrej ofercie jestem w stanie podjechac nawet do bardziej oddalonego salonu.

 

polecam wyszukać g30 z wyposażeniem które Cię satysfakcjonuje i dzwonić z konkretną propozycją.

Sprzedam:

- Przednia nakładka M Performance carbon - BMW G30

- Nakładki lusterek M Performance carbon - BMW G30


Info priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka z prasy. Jaki upust jest w stanie uzyskać duża firma (w tym przypadku LIDL) - ". Okazuje się, że BMW było w stanie zaoferować upust sięgający aż 48-50 proc. od cen katalogowych, podczas gdy Audi (mniej więcej przecież ta sama półka cenowa) – zaoferował „tylko” 42 proc. Wybór jest więc oczywisty."
Sprzedam koła zimowe do E84 WZ-318 7,5X17 ET-34 5X120, Opony Pirelli Sottozero 2 225/50/17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też czytałem ten artykuł. dodatkowego smaczku dodaje to, że Lidl otworzy własny salon, w którym będzie sprzedawał auta po półrocznej eksploatacji. Trzeba też pamiętać o tym, że volumen sprzedazy (10.000 szt rocznie), też tu robi swoje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rabat dostal lidl na zakup a za ile sprzeda to inny swoat:-) rynku na pewno nie zepsuje jak to w autach poleasingowychbsa drozsze od wszystkiego co nakazuje logoka i jeszcze na tym sobie zarobia. Nie mowiac juz ze pewnie w wiekszosci mowa o bmw 116 albo 118:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policzcie przede wszystkim to, e 10.000 aut rocznie to żaden dealer bmw w pl nie sprzedaje przez cały rok, a nawet i kilka lat może nie starczyć

 

10000 BMW to ponad połowa całej sprzedaży w Polsce w 2017 było to niecałe 16000 sztuk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Na tyle co samodzielnie zgłębiałem temat i w salonach PL i u brokerów to 16% jest już bardzo dobrym rabatem na G30 od polskiego dealera. Uzyskałem podobny i czekam na odbiór ;). Brokerzy obiecywali niby większe upusty, ale jak zaczynałem dopytywać o szczegóły kosztów prowizji, transportu, różnic w wyposażeniu to zaczynali dziwnie kręcić, więc podziękowałem za taką współpracę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Sprzedawcy wielu rzeczy nie mowia. Nie wiem z czego to wynika, czy ich niewiedzy, czy checi sprzedania auta jak najdrozej. Trzeba sie zapytac wprost o fleet edition, a najlepiej zapytac w kilku salonach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie masz rację - zauważyłem to w wielu salonach różnych marek, że oni nie mają zielonego pojęcia co mają sprzedawać. Tym nie mniej czy jest fleet edition czy jakikolwiek inny, to interesuje mnie cena końcowa i rabat, a jak to nazwą, to już ich sprawa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.