Skocz do zawartości

PowerKit BMW G30


kamiloo98

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 404
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przecież to normalne. Idziesz na serwis to Ci robią to o co poprosisz a nie sprawdzają całe auto, wszystkie sterowniki.

Problem może być jak będziesz miał problemy z komponentami, na które chip ma wpływ, np. silnik i podczas grzebania szukając problemu - a tym bardziej jak serwis sobie nie poradzi i będzie diagnozował online w Monachium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

G30 530ibrał mi trochę oleju. Od wymiany do wymiany jakieś dwa litry. W serwisie nawet o tym nie wspomniałem ale z kluczyka zczytał dwa razy potrzebę dolania i automatycznie stwierdzili że wymieniają turbinę. Dobrze że mam przedłużoną gwarancję do podstawowa się właśnie skończyła i musiałbym wyskoczyć z 15 tys. zł.

Lepiej zatem nie kombinować z boxami i mocą bo gwarancji by nie uznali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy jest czas aby kupic turbo stage 2 i sportowy cat i poznac przyjemnosc na nowo:-) zawsze niestety jest ryzyko ze cos gdzie sie jednak zuzyje. Przyklad nower rs4 gdzie poszedl tylny wal napedowy przy 2tys kmow jako wada fabryczna :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam, ktoś może zna tego sprzedawce, warta ta lotka zachodu?


https://allegro.pl/oferta/spoiler-lotka-bmw-5-g30-performance-carbon-7916627520


Ewentualnie ktoś ma namiar na kogoś sprawdzonego jeśli chodzi o lotki i inne tego typu duperele, czyli dyfuzor tylny, progi itp itd?

Nie zależy mi na tym, żeby była carbonowa, ale żeby była np plastikowa (ABS) i gotowa do montażu w kolorze czarnym.

Ból przemija, chwała pozostaje kobiety lubią blizny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.