Skocz do zawartości

Zderzak M3 style - replika BMW e90


kasi11

Rekomendowane odpowiedzi

Siemaanko :D.

Kupiłem zderzak jak kolega wyżej do bmw e90 m3 style - dedykowana replika. W salonie bmw próbują go założyć jak się okazuje coś nie pasuje, BMW twierdzi: "Należało by wymienić z modelu M E90 następujące elementy przodu ,żeby zderzak pasował :

1. Belkę zderzak przedniego

2. Absorber uderzeniowy przedni

3. Nadkola przednie Prawe i Lewe

4. Kierownice wlotu powietrza centralną 5. Kierownice wlotów prawą i lewą 6.

Halogen bo z tej zwykłej do M-ki nie pasują."

 

Sprzedawca zderzaka twierdzi natomiast, że nigdy nie było problemów z tym zderzakiem i wchodzi za każdym razem i prawdopodobnie mam coś innego w aucie może belke, może coś innego..

 

Powiedzcie co o tym sądzicie

 

poniżej zdjęcia

 

c80c56ee305dc7e3.jpg

f678aa8f3593317f.jpg

f028d69af00cad1d.jpg

a6df5bfdaf631f0fmed.jpg

cdea0be0cef24509med.jpg

69644a6ed0aa776cmed.jpg

9dfad0b4f84422ab.jpg

d5813744e8e122f0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwis BMW każe Ci zaraz zmienić auto na M3. Zderzak M pakiet też wg. nich nie pasuje bez zmiany wzmocnienia przedniego. Oczywiście jest inne i aby było jak fabryka to trzeba ale mój lakiernik idealnie spasował zderzak M pakiet z moim. Nadkola wymieniłem. Zapytaj kolegów na forum którzy mają taki zderzak u siebie.

Najprawdopodobniej wloty powietrza (te do nerek) jakieś 0,5cm prężą tak było u mnie w M paku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mam w podpisie kolego? E90. Co zrobić hm..... ciężko powiedzieć bo nie widzę auta, zderzaka itp. Najprawdopodobniej coś zeszlifować/upiłować. Niestety tak bywa z nie OEM częściami. Pytaj kolegów którzy montowali taki zderzak oni powinni pomóc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiles tanio replike z chin wedlug mnie i nigdy nie bedzie to pasowac, dobra replika to koszt rzedu 1600 zl-2000 zl aby pasowalo idealnie.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.