Skocz do zawartości

Nawigacja BMW E65 z 2003 r.


pollo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

otoz moj znajomy ma BMW E65 z 2003 r. i poprosil mnie, aby nagrac mu nawigacje do jego auta. Za pomoca programu ImgBurn nagralem obraz plyty nawigacji BMW Road Map Europe HIGH 2017 na plyte DVD-R firmy Sony z predkoscia x1, tak jak przeczytalem w instrukcji, ktora znalazlem w internecie. Po wypaleniu plyty i wlozeniu jej do nosnika w aucie pojawia sie komunikat: "No map CD in the navigation computer. Please insert map CD". I tu sie zaczyna problem, jak go rozwiazac? W wersji BMW Road Map Europe HIGH 2017 byla wzmianka, ze bedzie dzialac na E65. Chyba ze problem lezy w zlym nagrywaniu?

Z gory dziekuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
. Za pomoca programu ImgBurn nagralem obraz plyty nawigacji BMW Road Map Europe HIGH 2017 na plyte DVD-R firmy Sony z predkoscia x1, Po wypaleniu plyty i wlozeniu jej do nosnika w aucie pojawia sie komunikat: "No map CD in the navigation computer. Please insert map CD". I tu sie zaczyna problem, jak go rozwiazac? Chyba ze problem lezy w zlym nagrywaniu?

Spróbuj na płytach DVD Verbatima. Jak wypalałem swoje mapy to Europę Wschodnią udało się za pierwszym razem, natomiast drugą płytę z Europą Zachodnią wypalałem chyba 4 razy zanim czytnik ją odczytał. Jeżeli czyta Ci oryginalną płytę, a masz problem przy piratach, to czasami pomaga czyszczenie lasera, a czasami jego wymiana.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na cd nagrywasz mapy przeznaczone na cd..... :norty:

czyli np Bmw_High CD_eeu

Kol. "pollo" pisze, że wgrywał obraz mapy na płytę DVD czyli należy przypuszczać, że ma czytnik mk-4 z napisem DVD. Nagrywanie map na płytach CD do tego czytnika, biorąc pod uwagę, że będzie ich 14, nie jest chyba dobrym pomysłem.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.