Skocz do zawartości

schemat bezpiecznikow f10 520d


Prezes1

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 lata później...
Przecież na tej rozpisce jest napisane, który bezpiecznik jest od czego i jaką posiada przepustowość. W dwóch dolnych tabelkach mas "No." czyli numer bezpiecznika i po prawej stronie idą numery a niżej ampery. W prawym górnym rogu masz schemat bezpieczników w schowku pasażera a niżej masz schemat w bagażniku. W lewym górnym rogu masz obrazki za co odpowiada każdy bezpiecznik wraz z numerami. Nie sądzę, żebyś znalazł dokładniejszą rozpiskę, typu który bezpiecznik za którą stronę drzwi odpowiada.

G31 520d xDrive 1330859-1.png


ex: F11 530d xDrive http://images.spritmonitor.de/1114474.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Chodzi mi o opis poszczególnych bezpieczników.

 


Kolego..... kuźwa jestem mega zdziwiony.

Kolega daje ci rozpiskę bezpieczników a ty dalej piszesz ,że to nie to. Nie kumam o co ci chodzi?


Tutaj masz schemat elektryczny całej skrzynki Z1. Klikaj w niebieskie oznaczenia, będzie cię wtedy przerzucać na stronę z opisem czego to dotyczy

https://www.newtis.info/tisv2/a/en/f10-530d-lim/1VnXFmUESj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o opis poszczególnych bezpieczników.

 

Proszę bardzo opis poszczególnych bezpieczników:

szary – 2 A

fioletowy – 3 A

pomarańczowy lub beżowy – 5 A

brązowy – 7,5 A

czerwony – 10 A i 50 A

niebieski – 15 A

żółty – 20 A

biały – 25 A

zielony – 30 A

pomarańczowy – 40 A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
Witam. Kolega Burza1234 dodal link z opisem bezpieczników ale link nie działa. Może ktoś wrzucić coś podobnego? Mam problem z oświetleniem bagażnika w F10 530D i nie wiem w końcu który z bezpieczników za to odpowiada. Wyciąganie i sprawdzanie wszystkich bezpieczników w schowku wola o pomstę do nieba. Schemat jaki mam w bagażniku nie jest na tyle czytelny żeby wywnioskować który z nich może być powodem braku tego oświetlenia zatem proszę o pomoc. Z góry dziękuję. Edytowane przez Bluebols
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam. Kolega Burza1234 dodal link z opisem bezpieczników ale link nie działa. Może ktoś wrzucić coś podobnego? Mam problem z oświetleniem bagażnika w F10 530D i nie wiem w końcu który z bezpieczników za to odpowiada. Wyciąganie i sprawdzanie wszystkich bezpieczników w schowku wola o pomstę do nieba. Schemat jaki mam w bagażniku nie jest na tyle czytelny żeby wywnioskować który z nich może być powodem braku tego oświetlenia zatem proszę o pomoc. Z góry dziękuję.

 

Zobacz bezpieczniki w bagażniku....

F153..........5A

F154.........5A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.