Skocz do zawartości

F20 M135i WBA1B71060J039785 Szwajcarska bezwypadkowa perełka


Rekomendowane odpowiedzi

 

A kolega słyszał o czyms takim jak mikrouszkodzenia

 

 

Coś tam się obiło o uszy. Na PW bawimy się w takie tematy na codzień... :mrgreen:

Żeby uniknąć mikropęknięć musielibyśmy nie użytkować samochodów.

Import pojazdów z USA, Kanady, Emiratów.


www.importusa.pl

www.facebook.com/importusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie ma się co spinać.

Cieszmy się, że są narzędzia do wyłapywania takich kwiatków i oceny czy wchodzimy w to czy nie. Ja dzisiaj bym tego auta nie kupił....ale za 5-8 lat gdy będzie się jeszcze "kupy trzymał" pewnie już by na mnie to wrażenia nie robiło. Takie auta się naprawia. Czytając niektóre wpisy odnoszę wrażenie, że forowicze uważają karoserię auta za odlew wyrabiany w formie zalewanej bezpośrednio z pieca hutniczego...

No raczej nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wjakims stopniu jest to forma do ktorej sa dokladane elementy. i nie powiesz mi ze jak wywalilo worek poduszek to jest wszystko ok i glowna konstrukcja nie ucierpiala.

a auto jest do naprawienia ale jak by chcial je naprawic zgodnie z tym jak ma byc w oryginale to by sie to nie oplacalo. auto jest na handel i napewno koszta byly ciete gdzie sie da. nikt nie bawil sie w naprawe zeby zarobic 3-4 tys zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.