Skocz do zawartości

ile na poszczegolnym biegu???


kajak

Rekomendowane odpowiedzi

heheh :D - moja tez latala 200 :) ale co z tego jak bujala sie i bujala :) - auto mialem w stanie perfekcyjnym dlatego sprzedalem w bardzo dobrej cenie i kupilem grzebana ete :D - teraz mam takze E30 tylko 325i i jest to jedyny sluszny wybor :D - pali mniej niz 320 a jezdzi ..... nie ma sie co rozpisywac.

 

Krzyh00 oczywiscie masz racje - ale skoro juz ktos napisal o paleniu gumy to przedstawilem swoje spostrzezenia na ten temat :)

Lubię BMW - od 15 lat...trochę ich ujeżdzałem

Teraz pora na AMG :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a masz ta 325i w gazie? za jakis czas bede chcial moja 1,8 zmienic bo to straszny muł bagienny :| tylko pali mi kolo 14 gazu w miescie i sie zastanawiam ile 2,5 połknie :shock:

 

ps. widze ze ze slupska jestes, przedwczoraj tam bylem i widzialem e30 m3 srebrne :shock: kojarzysz moze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak kojarze - mojego znajomego macka :) oryginalna sztuka bardzo ladny stan - byla do sprzedania za 25 kola i powiem ci ze gdyby nie budowa domu to juz bylaby moja :)

 

 

Mam u siebie LPG - instalacja bingo, duzy parownik i mikser - po miescie wciaga ok 16-18 na trasie nie bardzo umiem zejsc ponizej 12 :) - no ale jezdze szybko wiec cos za cos.

 

Benzynki pali w trasie 7.5-9 w miescie ok 14.

 

Pozdrawiam :)

Lubię BMW - od 15 lat...trochę ich ujeżdzałem

Teraz pora na AMG :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

E-30 coupe 320i bez kata

 

U mnie panowie jak ją kupiłem, jedynka wysoko - dwójka spokojnie do 3800 i płynnie spód, około 103-105 k/h na kółkach zimowych 14" oponki 65 tka że wskazania niby prawidłowe.

Potem na bbs 15" i profil 50. i z bidą 90k/h, coś nie bardzo leci.

Zrobiłem o panewek do góry cały motor i jest żywsza i to dużo ale się dociera jeszcze wiec o wyniku dam znać później.

 

 

Nawiązując do kolego co jechał 1.6 110 k/h na dwójce to chyba wrzucił ja z czwórki hehe i sekundę jechał....

Znajomy 316 coupe po remoncie z ostrym wałkiem leciał 110k/h..... na 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie tez dlugo szukalem pochodzenia tego silnika , ale juz wszystko wiem. Moc to niestety tylko 77 KW (107 Km) tyle samo co w silniku 1.6 ale za to spalanie mniejsze :]

 

Oto parametry:

 

Ilość cylindrów 4

Średnica cylindrów 85 mm

Skok tłoka 83,5 mm

Pojemność 1895 cm³

Stopień sprężania 9,7:1

Moc maksymalna (niższy stopień mocy) 77 kW przy 5300 obr/min

Moc maksymalna (wyższy stopień mocy) 87 kW przy 5500 obr/min

Obroty maksymalne 6000 obr/min (chwilowe 6200 obr/min)

Maksymalny moment obrotowy (niższy stopień mocy) 165 Nm przy 2500 obr/min

Maksymalny moment obrotowy (wyższy stopień mocy) 180 Nm przy 3900 obr/min

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy motor moment wyższy niż w e30 320...

Na konie nie patrz, bo eta ma praktycznie tyle co moja i z górki z wiatrem bym jej nie doszedł hahahah

Musiał by ktoś mieć taki sam silnik jak ty, żeby porównać biegi, bo zwykłe m40 i m43 to inna bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam e36 1.6i no i na pierwszym biegu miedzy 40-50km/h

a na II biegu miedzy 80-90km/h ale za to na III koniec jest tuz za 100... dziwne ale tak jest;/

 

do tego na 2 biegu czesto sie dlowi przy 60 km/h... stoi zegar w miejscu... i za chwile dostaje kopa i idzie prawie pod 90...

 

158tys km przebiegu prawdziwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
na 2 - 120km/h do odieca 6500 - 6700 na obrotomierzu :evil: 4bieg 220km/h przy 6500 240km/h miałem ale nie wim ile obrotów ale tak coś przy 5700 :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 2 - 120km/h do odieca 6500 - 6700 na obrotomierzu :evil: 4bieg 220km/h przy 6500 240km/h miałem ale nie wim ile obrotów ale tak coś przy 5700 :cool2:

 

A grzebałes cos w silniku ? jaka masz skrzynie? bo napisales ze na 2 biegu do 120

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.