Skocz do zawartości

328ixdrive chip tuning okolice poznania


Dodij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
MODERATOR , NAPISZ TU DLACZEGO USUNĄŁ MÓJ POST, MNIE TO NIE JEST JASNE

Niby nie jestem debilem rozmawiać sam ze sobą

Bo trolujesz ciągle o wybuchających silnikach. Ludzie je kręcą spokojnie na ponad 300KM i nikt nie płacze, a Ty wszędzie o spływających tłokach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wszystkie twoje wypociny i brednie będą kasowane jak również nielegalna reklama.

Wypociny i brednie w czym ? Gdzie ty widzisz brednie ? Brednie to jest 300 k dla N20

Kto ci powiedział , że reklama jest nielegalna ? Nawiasem mówiąc, ja sam ją usunął z podpisu.

Ty po prostu widać osłaniasz czyjąś działalność i nie chcesz prawdy na widok publiczny, jeśli ty to wszystko robisz z moimi postami.

A właściciel auto zadaje pytanie

warto

mam prawo tu wypisać i wyrazić swój punkt widzenia ze swoimi dowodami

Edytowane przez temsky740
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
MODERATOR , NAPISZ TU DLACZEGO USUNĄŁ MÓJ POST, MNIE TO NIE JEST JASNE

Niby nie jestem debilem rozmawiać sam ze sobą

Bo trolujesz ciągle o wybuchających silnikach. Ludzie je kręcą spokojnie na ponad 300KM i nikt nie płacze, a Ty wszędzie o spływających tłokach :)

Obciążenie(Chip tuning) 2l silnika z seryjnym układem tłokowo-korbowym 300KM to wyczyn który do niedawna był dostępny tylko w silnikach motocyklowych.Tylko z tą zasadniczą różnicą że one uzyskiwały z 1l pojemności ponad 150KM dzięki obrotom ponad 12-14tys. a nie 6-7tys. Moc = stosunkowi wykonanej pracy do czasu.

W takiej sytuacji obciążenie układu tłokowo-korbowodowego jest proporcjonalnie mniejsze, tj ok. 2-krotnie.

 

temsky740 wcześniej Cię broniłem,nie negują Twojej wiedzy.W tematach których ja mam wiedzę,nazwanie wszystkich Twoich odpowiedzi bredniami jest nie zasadne jak i krzywdzące .

Niestety pozostałe pretensje do Ciebie są zasadne.

Twoje odpowiedzi piszesz celowo językiem niezrozumiałym dla forumowiczów, nie zależy Ci na pomocy, tylko na reklamie swojej działalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

temsky740 wcześniej Cię broniłem,nie negują Twojej wiedzy.W tematach których ja mam wiedzę,nazwanie wszystkich Twoich odpowiedzi bredniami jest nie zasadne jak i krzywdzące

Niestety pozostałe pretensje do Ciebie są zasadne.

Twoje odpowiedzi piszesz celowo językiem niezrozumiałym dla forumowiczów, nie zależy Ci na pomocy, tylko na reklamie swojej działalności.

Ja już wykładal zdjęcie bloku N20 i tłoka po chiptuningu. Te zdjęcie zostało usunięte. Wszystkie moje odpowiedzi są równoznaczne i proporcjonalne większośći pytań. Ja jeszcze raz powtórzę - mnie reklama nie jest potrzebna i nie jest celem moich postów. Reklama jest w każdym dziale po "100 razy" co do grupowego kodowania, programowania - to jest reklama, od której bolą oczy. Bądźmy więc nazywać rzeczy po imieniu. Andrzej62, nie musisz mnie bronić lub oczerniać. Andrzej62, jaki jest sens pomagać człowiekowi, który nie ma pojęcia o co chodzi ? Zapytaj lepiej u ludzi , którym pomogłem, to się dowiesz prawdy. Po prostu ukrainiec stanął w poprzek gardła komuś tu ze swoją wiedzą i umiejętnościami,

dlatego taka karuzela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Ty oglądasz zdjęcia tłoków, a na forum jest kilku użytkowników z N20 pod 300 KM którzy jeżdżą bezawaryjnie.

Dlatego te bzdety będą usuwane.

 

Aspekty narodowości radzę Ci odłożyć na bok bo to ostatnia rzecz na która ktokolwiek zwraca uwagę a gdyby zaczął to jego kariera na forum byłaby bardzo krótka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.