Skocz do zawartości

Akcja serwisowa F10 z 2014 wymiana skraplacza klimy


unky

Rekomendowane odpowiedzi

Rozszczelnia się. Ja już po akcji serwisowej.

 

W skład akcji wchodzi skraplacz, czynnik i robocizna

Ja, że byłem świeżo po kupnie auta to poprosiłem, aby zrobili pełen serwis klimy - kosztowało mnie to 480zł

 

2 strony wymienionych części i jakiś pierdółek typu śrubki, ale nie martwię się o klimę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Odkopię trochę

 

W Sierpniu wymieniali mi skraplacz na akcji serwisowej.... było super - chłodziło i wogóle....

W tym roku zaczęło robić się już ciepło więc w Warszawskich korkach postanowiłem się ochłodzić, ale okazało się, że nowy skraplacz jest tyle wart co stary..... rozpadł się :)

 

Auto zaprowadzone do BMW AUTO FUS i zobaczymy jaka będzie ich decyzja w tej sprawie.... część wytrzymała około 9 miesięcy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymienili... oczywiście nieodpłatnie.

 

Jedyne o czym wspomniał mi "opiekun" to to, że jak wyciągnęli skraplacz to wyglądał jakby ktoś do mnie strzelał :)

 

Ale fakt jest faktem że rozszczelnił się w górnym rogu przy prawej lampie - podobno właśnie w tym miejscu wadliwe skraplacze się rozwalają.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Warszawskich korkach postanowiłem się ochłodzić...

 

Rozumiem że nie jeździsz z włączoną klimą na co dzień?

To moje 3 BMW i zawsze mam klimatyzację w trybie auto +22 stopnie niezależnie od pory roku.

Mam nadzieję że nie robię głupstwa, ale tak powiedział mi Niemiec od którego kupiłem pierwsze BMW.

Jak odbierałem f11 to też o to pytałem i sprzedawca kazał jeździć z klimą nawet w zimie.

Teraz mam zagwozdkę :roll:

jest moc, będzie szmoc ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.