Skocz do zawartości

Działanie czujników parkowania


Dieego22

Rekomendowane odpowiedzi

Czy żeby przednie czujniki parkowania działały zawsze trzeba wbić wsteczny a poźniej ruszyć do przodu?

Myślałem, że jadąc normalnie z trasy i chcąc zaparkować czujnik od razu mi się odpali a zauważyłem, że trzeba wbić wsteczny i dopiero po ruszeniu do przodu zaczyna działać

Zawsze tak jest? Można to inaczej ustawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

No jest jeszcze przycisk.

A jak auto ma rozróżnić to czy parkujesz od stania na światłach? Problem w tym że aktywacja czujników wiąże się z aktywacją graficznej reprezentacji na ekranie monitora.

 

With mobilephone sent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jaki przycisk?

No właśnie o coś takiego mi chodzi żeby aktywować samemu czujniki bez potrzeby zmiany biegu, a nie żeby ciągle chodziły ;)

Jak ty tego nie wiesz, to ty nawet instrukcji obsługi samochodu nie przeczytałeś :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ty tego nie wiesz, to ty nawet instrukcji obsługi samochodu nie przeczytałeś :clap:

Prawdę mówiąc, nigdy nie czytałem instrukcji do żadnego samochodu. Nie znam też nikogo osobiście, kto by przeczytał. Panoramę firm też przeglądasz? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Jak ty tego nie wiesz, to ty nawet instrukcji obsługi samochodu nie przeczytałeś :clap:

Prawdę mówiąc, nigdy nie czytałem instrukcji do żadnego samochodu. Nie znam też nikogo osobiście, kto by przeczytał. Panoramę firm też przeglądasz? :)

Jak Ty znajomych pytasz czy czytają instrukcję, to się nie dziwię że masz tylko takich co nie czytają :wink:

 

To przykre.Znam też takich co nigdy nie przeczytali żadnej lektury i też żyją .

Jak będę miał taką potrzebę to oczywiście że skorzystam również panoramy.

Każdy z pojazdów które użytkowałem, a trochę ich było, zaznajomiłem się chętnie i szczegółowo, nie tylko instrukcją obsługi.

Przynajmniej nigdy nie musiałem się obawiać że dam się naciągnąć jakiemuś nieuczciwemu mechanik itp, jak również ośmieszać się zadając kompromitujące pytania jw.i . :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ temat zszedł na czytanie instrukcji to dorzucę dwa grosze.

BMW F10 jest moim pierwszym samochodem do którego przeczytałem instrukcję obsługi i nie ma się czego wstydzić, bo samochód ma już trochę funkcji i ustawień i warto wiedzieć jakie mamy możliwości.

Co do czujników parkowania to jak koledzy wyżej napisali uaktywniają się po wciśnięciu przycisku lub po wrzuceniu wstecznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.