Skocz do zawartości

Kierownica M-Pakiet vs. M Performance


michal_5000

Rekomendowane odpowiedzi

Zamierzam wymienić kierownicę w swoim E92 (dokładniej - tzw. "wieniec" kierownicy). Obecnie mam ori M-Pakietową (ta z perforowaną skórą) - i strasznie dobrze mi się układa w dłoniach.

 

I teraz: rozważam albo kupno identycznej - albo też zmianę na M Performance (alcantara, płaski dół, wersja bez wyświetlacza). Niestety nie miałem okazji "pomacać" takiej na żywo. Na amerykańskich forach część ludzi pisze, że jest cieńsza (!) od M-pakowej oraz że bardzo szybko się zużywa od dłoni. Czy ktoś z Was miał może do czynienia z obydwoma modelami - i mógłby krótko porównać? Będę bardzo wdzięczny :cool2:

 

PS. z tego co widzę, Kolega Bezel141 użytkuje dokładnie taką M Performance, o jakiej myślę...

 

PPS. jeśli ktoś zauważył, że piszę drugi raz - to dokładnie tak jest. Poprzedniego posta ktoś mi "dokleił" do jakiegoś starego wątku na zupełnie inny temat... Niestety, nie udało mi się sprawy wyjaśnić :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem Mpakietową, a ponieważ już skóra się zaczęła przecierać to zainstalowałem Performance taką jak tu:

 

http://www.ebay.de/itm/TAUSCH-Abgeflacht-Alcantara-Lederlenkrad-BMW-M-POWER-E90-E91-NEU-LEDER-BLAU-/162289710500?hash=item25c93875a4:g:Og4AAOSw-RRXC7p-

 

Różnica zdecydowanie na plus, kiera jest gruba, zapewnia świetne trzymanie i nie zamieniłbym jej z powrotem na nowy mpakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To z linku to nie kierownica performance

 

Ja miałem Mpakietową, a ponieważ już skóra się zaczęła przecierać to zainstalowałem Performance taką jak tu:

 

http://www.ebay.de/itm/TAUSCH-Abgeflacht-Alcantara-Lederlenkrad-BMW-M-POWER-E90-E91-NEU-LEDER-BLAU-/162289710500?hash=item25c93875a4:g:Og4AAOSw-RRXC7p-

 

Różnica zdecydowanie na plus, kiera jest gruba, zapewnia świetne trzymanie i nie zamieniłbym jej z powrotem na nowy mpakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Nie jestem znawcą tematu odnośnie serii E90 ale wydaje mi się, że oryginalne kierownice MPerformance (fabryczne) były oferowane przez BMW od serii F30.

Do modelu E90 wersja MPerformance kierownicy to chyba tylko robiona na zamówienie. Ale taka robiona na zamówienie to i tak 1/4 ceny oryginalnej fabrycznej (na przykładzie F30).

No i jak robi sie na zamówienie to można określić co i jak się chce (grubsza, cieńsza, z paskiem centrującym lub bez, bardziej mniej spłaszczona, kolor nici itd.)


przykładowo:


Kierownica%20BMW%20E90%20E91%20E93%20M3%20MPerformance%20alcantara%20p%C5%82aska,%20zmiana%20kszta%C5%82tu%20kierownicy%20modyfikacja%20sp%C5%82aszczenie%20pogrubienie%20obszycie%20alcantar%C4%85%20tuning.jpg


Tuning%20modyfikacja%20kierownicy%20BMW%20E90%20na%20wz%C3%B3r%20MPerformance,%20kierownica%20BMW%20MPerformance,%20kierownica%20sportowa%20BMW%20Alpina.jpg


Kierownica%20BMW%20M-Performance%20alcantara,%20tuning%20i%20modyfikacja%20kierownic,%20maximonia%20%E2%80%94%20kopia.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.