Skocz do zawartości

F32 Pomoc przy konfiguacji i inne


miqolaj

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 130
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
pakiet dla palaczy tylko ze względu na dodatkowe gniazdko zapalniczki - to oczywiste, nie pale;)

 

Szkoda życia, bardzo dobrze, a tak na poważnie przy tak grubym budżecie weź koniecznie hk oraz wydech performance!! Nie pożałujesz a koszt przy tyłu opcjach śmieszny....

Pozdrawiam

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli to GC nie lepiej po prostu wziąć pakiet Edition Exclusive i masz skóry w indyvidual w tej tapicerce M Pakowej bazowej auto trochę wygląda na bieda wersje a konfig będzie przecież zacny no chyba że ktoś skór nie lubi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli to GC nie lepiej po prostu wziąć pakiet Edition Exclusive i masz skóry w indyvidual w tej tapicerce M Pakowej bazowej auto trochę wygląda na bieda wersje a konfig będzie przecież zacny no chyba że ktoś skór nie lubi.

Jaka bieda, przecież ta alcantara jest super. Wygląda bdb, u mnie np. wszyscy komplementują wnętrze, mimo, że jest 'zwykłe' m pakowe.

W utrzymaniu też jest bdb, mój synek od urodzenia jeździ tym samochodem i tapicerka wygląda jak nowa- na szczęście nigdy mu się nie ulało podczas podróży... a nie, ulało, ale na samego siebie, więc luz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gust jest jak "tyłek" - każdy ma swój ;) Alcantara jest fajna ale w GT3 albo zabawce typu Exige. Ta w BMW też jest ładna ale do F22 albo weekendowego auta. Mnie do 3er czy 4er nie przekonuje ale z drugiej strony mówi to człowiek który w F32 ma czerwoną skórę :lol:Co do trwałości pewnie macie racje... ja kiedyś miałem w E36 M3, to tamta była dramatem ale wiele wody w Wiśle upłynęło i ta obecnie używama wydaje się być dużo pożądniejsza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi jednak bardziej sportowo wygląda i tak też się kojarzy.

 

Kochani proszę o pomoc przy nawigacji o connected drive. Może mógłby ktoś opisać faktyczną funkcjonalność i to co faktycznie warto kupic? Kupa kasy i nie wiem czy do końca będzie to potrzebne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to głównie chodzi o to żeby właściciel był zadowolony. Co do Navi ja lubię duży wyświetlacz i nawet na znanych trasach lubię ją ustawić żeby wiedzieć ile z grubsza mam do celu. W połączeniu z head up jest rewelacja jak jest już potrzebna. Ale często żeby znaleźć konkretny numer i tak trzeba google maps odpalić. Cenę pominę milczeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW ConnectedDrive Advanced bez plusa wystarczy... tylko domów sobie RTTI, a resztę usług CD i tak można potem sobie aktywować choć tam i tak nie ma nic ciekawego.

 

Mam podobną opinie. Tak zrobiłem i jestem zadowolony

Sprzedam koła zimowe do E84 WZ-318 7,5X17 ET-34 5X120, Opony Pirelli Sottozero 2 225/50/17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możecie napisać coś więcej o funkcjonalności conecteddrive? Raczej ograniczę się do minimum...

Wciąż zastanawiam się nad kolorem. Szary mineralny mam teraz na e91 i bardzo mi się podoba. Jak w praktyce z białym lub niebieskim lakierem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Estoril blue z powłoką ceramiczna ( polecam do każdego koloru) wygląda ciekawie , dużo odcieni w zakeznosci od kąta padania światła. Niestety albo dla niektórych stety rzuca się w oczy i zwraca uwagę. Jeżeli auto ma być w bardziej neutralnym kolorze a dalej z charakterkiem polecam barwę indyvidual.... Tylko koszt lakieru wysoki....
male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam szary mineralny z ceramiką okleiłem lusterka i dach na piano black i jest super. Zastanawiałem się nad Estoril ale jak napisał kolega za bardzo rzuca się w oczy :shock:
Sprzedam koła zimowe do E84 WZ-318 7,5X17 ET-34 5X120, Opony Pirelli Sottozero 2 225/50/17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam szary mineralny z ceramiką okleiłem lusterka i dach na piano black i jest super. Zastanawiałem się nad Estoril ale jak napisał kolega za bardzo rzuca się w oczy :shock:

masz może zdjęcia?

 

zastanawia mnie tez kolor biały za różnicę w cenie lakieru miałbym prawie na wydech M-performance....:)) do tego fajnie wyglądają dodatki czarne/karbonowe na białym lakierze, chociaż na szarym i niebieskim tez jest super... heh. pierwszy raz biorę nowe auto - za dużo możliwości!!:)

 

ps. macie jakieś opisy funkcji connecteddrive? może w instrukcji jest opisane więcej niż na stronie bmw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nie będziesz tego używał masz pogodę wiadomości itp bzdety tylko po co to komu jak w telefonie działa dużo szybciej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Mam connected drive plus. Uzywam praktycznie pogody, spotify i oczywiście RTTI. Reszta jest ok ale nie musi być - bardziej jako gadzet. NIedługo kończy mi sie internet w aucie ale nie przedłuża bo....użylem to 1 raz :-) i jest ...beznadziejny. RTTI do nawigacji - koniecznośc . Bardzo sie przydaje. Na stonach BMW masz kompletny opis funkcji. WIęcej nic nie ma :-) w tym systemie.

Pozdrawiam,



Trzastek

BMW Klub Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RTTI działa dobrze tam gdzie jest dużo aut BMW czyli duże miasta w praktyce. Jak wpadłem w jakiś duży korek i tak odpalałem google maps żeby zobaczyć jak to realnie wygląda. Ja bym sobie podarował no chyba że latasz po Wawie lub podobnej zakorkowanej aglomeracji np w Szczecinie zbędne nie ma wielkich korków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam szary mineralny z ceramiką okleiłem lusterka i dach na piano black i jest super. Zastanawiałem się nad Estoril ale jak napisał kolega za bardzo rzuca się w oczy :shock:

masz może zdjęcia?

 

zastanawia mnie tez kolor biały za różnicę w cenie lakieru miałbym prawie na wydech M-performance....:)) do tego fajnie wyglądają dodatki czarne/karbonowe na białym lakierze, chociaż na szarym i niebieskim tez jest super... heh. pierwszy raz biorę nowe auto - za dużo możliwości!!:)

 

ps. macie jakieś opisy funkcji connecteddrive? może w instrukcji jest opisane więcej niż na stronie bmw?

 

Mam, podaj mail na priv to podeśle :D

Sprzedam koła zimowe do E84 WZ-318 7,5X17 ET-34 5X120, Opony Pirelli Sottozero 2 225/50/17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam białą i bez względu na panującą modę lubię ten kolor na autach. Zabezpieczona ceramiką wygląda fajnie tylko musisz się liczyć z tym że auto myjesz co 2-3 dni maks. Podobnie jest z czarnym zresztą - mamsmolistą czerń na innym BMW i jest piękna ale trudna w utrzymaniu. Nie pamiętam jaki kolor szary mam na 3er - ale jest najłatwiejsza w utrzymaniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Space Grau 5er i Estori 1er myślałem że Estori będzie trudniejszy w utrzymaniu ale nie jest źle pozatym uwielbiam ten kolor. A nowy Mediterian Blue na nowej 5er wymiata.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.