Skocz do zawartości

problem z ruszaniem i przyspieszaniem


niksta

Rekomendowane odpowiedzi

hmmm panowie powiedzcie mi o co chodzi czy to juz czas na swiece??

mialem wczoraj trase do kielc wszystko bylo ok zgasilem autko na miejscu wracam zapalam i tak jak by chodzil na 3 cylindrach bardzo male obroty a jeszcze byl cieply no nie bylo mnie w nim doslownie 20 minut dodaje gazu ruszyl normalnie wciskam mocniej a on jak polonez sie zbiera:/ potem jak przekroczyl tak 2,5tys na jedynce buta dostal. Wracalem z klima i na prostej drodze raz jak wcisnolem przyspieszal normalnie a drugoi raz tak jak by go cos trzymalo.

Czy to wina swiec?? cholera jak tam to swiece mam ale nie mam kluczy do wymiany... miejsce to plastikowe pod maska na klucze przed kupnem auta ktos skrzetnie wyczyscil... jak by ktos mial taki komplet na zbyciu dajcie znac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba musisz sie do tego przywzyczaic 1,6 z klima nie jest demonem predkosci i jak wlaczy sie sprezarka to przyspieszenie niewiele rozni sie od przyspieszenia poloneza. Dlatego czujesz ze raz przyspiesza dobrze a raz zle po prostu jak pompa od klimy sie zalacza to tak jakby ktos przyczepke Ci podczepil.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupując używane auto zawsze powinno się wymienić świece, olej, filtr paliwa oraz powietrza. Co do terminu wymiany świec to są różne opinie od 20tys. do 60tys. Ja osobiście wolę wymieniac częściej, nie jest to duży koszt. Polecane świece do BMW to NGK (japońskie), do Twojego modelu NGK BKR6EK.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.