Skocz do zawartości

wymiany po zakupie


miklamer

Rekomendowane odpowiedzi

Czytałem... Każdy w fachowców opiera to na swoim przebiegu ;)Nie wiem jak robią czy rozbierają skrzynie i w zależności od stylu jazdy wnioskują czy trzeba po 70 czy po 100 czy po innym wymienić :(

To zle czytales i niepotrzebnie ciagniesz temat - jest tam dokladnie napisane, wyjasnione i udokumentowane dlaczego. :search:

Jadę wolniej ale na 20-tkach.

Fan Mercedes z dwoma BMW ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A można jakiś cytaty tej firmy ?? Wiem że z czasem pewne elementy ulegają eksploatacji. I jak to się ma do pewnych wpisów na tym forum że koledzy przy przebiegu 180 -200 tys pierwszy raz wymieniali olej w skrzyni dla własnego spokoju bo wcześniej nic się z nią nie działo. Pytam bo nie wiem czy przy swoim brac się za to czy nie.

 

"ZF's automatic transmissions in general have a long service life and are filled with high-quality fully or partly synthetic ZF-LIFEGUARDFLUID oil. However, due to a sporty driving style or frequent towing of trailers, the oil might age prematurely. Gearshift problems might be an indicator for aged oil. Thus, ZF Services experts recommend to change transmission oil after 100,000 kilometers or after eight years at the latest."

 

https://www.zf.com/corporate/en_de/magazine/magazin_artikel_viewpage_22180200.html?etcc_cmp=Teaser+Content&etcc_referrer_internal=%5BZF+Corporate%5D+%5BCORP%5D+%5Ben_DE%5D+Transmissions+%5B124837%5D&etcc_med=Internal+Referrer+Magazine&etcc_cu=onsite

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.