Skocz do zawartości

Nawigacja w E60 520 - jak zmienić język, co z mapą Polski?


janusz1973

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

kupiłem właśnie w Belgi BMW 520, całkiem nowe bo 2006 r. Mam w nim nawigację i nie bardzo wiem co i jak z tym zrobić wszystko po niemiecku. Nie pisał bym tu gdybym miał polska instrukcje do tego :| ale nie mam. W samochodzie była płtya DVD Road Map Europe PROFESIONAL 06-1.

Troszkę się tym bawiłem ale jakoś polski odszukać nigdzie nie mogłem. Pokazało mi niby mape Europy jednak obszar polski i wszystko co dalej na wschod niedostępne :| a.

Czy muszę kupić płytę do nawigacji z mapą polski, czy czegoś nie umiem ustawić?

Może ma ktoś ochotę mieć taką mapę Europy jak ja mam w zamian za mapę polski?

Czy w BMW można na wyświetlaczu zmienić jezyk na polski?

Pozdrawiam Janusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było o tym na forum - przydało by się abyś coś poszukał ...

Nie można ustawić polskiego języka w BMW - narazie nic takiego nie zrobili - zresztą w zasadzie jedynie w serwisie coś takiego by umieli w tych modelach.

Nie ma mapy Polski do E60 - oficjalnie, nieoficjalnie i w żaden inny sposób i nie daj sie komuś oszukać, że on ma taką mapę ... Jak się cokolwiek pojawi, to się mnie spytaj ;)

Sebastian. Dawno temu ... E34 524td.

Obecnie: E38 735iL i E46 330i SMG oraz ... Toyota Prius, Ford Probe 2.5V6 (wszystkie LPG ;) ), a także moto: Yamaha XV250 i Gilera DNA

Stronka

(Nawigacje i audio do BMW E38/39/46/53/83)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc ponownie wszystkim,

hmm... wniosek z tego ze bede musial sie podszkolic w jezyku a samochodem bede jezdzil z rozwalona mapa na siedzeniu pasazera :|. A juz myslalem ze jednak w polsce nawigacja dziala w tym aucie. Faktycznie informacje masz dobre bo wlasnie dzwonilem do salonu z tym zapytaniem mapa polski do tego modelu pojawi sie dopiero w 2007 roku.

Co więcej autko mam rozbite odrobine :D i chcialem do niego kupic calkiem sporo czesci za rozsadne pieniadze, moze ma ktos jakies namiary (serwis odpada duza kasa).

Pozdrawiam Janusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
kup Tomtoma i nie bedziesz uzywal map, ja mam awersje do map, do tej pory wiekszych problemow z dotarciem do celu z Tomtomem nie mialem - wszystko zalezy po jakich sciezkach sie poruszasz :)

Run flats? NEIN, DANKE!


Yn0sTYR.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe... :lol: fajne rozwiazanie jade autem za kupe kasy z nawigacja na desce rozdzielczej hihi... i mam jeszcze do tego drugie pudelko ktore mi pokazuje droge. Nie smieje sie z tego co napisales bo to nie jest glupie. Ale sadze ze to wstyd dla BMW ze wypuszczajac samochod z Nawigacja i sprzedajac go na calym swiecie nie zrobili plytki jeszcze. Ten model jest chyba produkowany od 2004 r (E-61).

No wlasnie a moze ktos mi odpowie na tego typu pytanie albo jak to sprawdzic, nawigacja w samochodzie jest szyby przedniej nie mam bo sie wybila przy wypadku. Czy mozliwe jest to zeby w szybie byl jakis wyswietlacz od nawigacji oczywiscie w moim samochodzie?

Auto ma 3 miesiace jest z tego roku i ma przejechane 500 km ktos sie najezdzil bardzo. Kupil auto w salonie przejechal 500 km i rozbil.

Mam tez wejscie na 2 plyty jedno to na plyte z muza a drugie pod spodem na DVD do nawigacji, mozna na tym ogladac filmy DVD ?

Pozdro Janusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
... No wlasnie a moze ktos mi odpowie na tego typu pytanie albo jak to sprawdzic, nawigacja w samochodzie jest szyby przedniej nie mam bo sie wybila przy wypadku. Czy mozliwe jest to zeby w szybie byl jakis wyswietlacz od nawigacji oczywiscie w moim samochodzie?

Nie mam pojęcia jak to sprawdzić. :wink:

Ale jeśli pytasz czy to możliwe to odpowiadam: możliwe. Od 2004 r. jako opcja w E60/E61 dostępny jest tzw. head-up display.

Było o tym m.in. na naszej stronie klubowej (teraz w archiwum):

http://www.bmw-klub.pl/news/archivum11.htm

Nowy system Head-Up Display dostępny będzie w BMW serii 5 od jesieni 2004 r. Dzięki niemu na przedniej szybie, na wprost oczu kierowcy, wyświetlane będą najistotniejsze informacje takie jak prędkość, ustawienia tempomatu czy informacje z systemu Check Control. Dzięki temu kierowca nie będzie musiał odrywać wzroku od jezdni, co przyczynić się ma do wzrostu bezpieczeństwa jazdy. Siła i kontrast wyświetlanych informacji regulowana będzie automatycznie do panujących na zewnątrz warunków.

Pozdrawiam

Bastek

Kiedyś: E21 315 '83, E34 520i '90, E34 525iA '92, E36 316i '95, E30 318iT '93, E46 325xi Touring, E91 325i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.