Skocz do zawartości

Grzeje się E39 2,8


danielo79

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj odpaliłem bunie i po krótkiej drodze temperatura wskoczyła na czerwone pole. Wróciłem do domu i sprawdziłem poziom płynu który był niski . Więc dolałem płyn do kreski max i odkręciłem odpowietrznik na chłodnicy odpaliłem i jedyne co buchnęło z odpowietrznika to tylko para a w zbiorniczku nie ubyło płynu. Ponadto też nie działa ogrzewanie w sensie że nie leci ciepłe powietrze . Moje pytanie jest takie czy to może skończyła żywot pompa wody czy może coś jeszcze. Liczę na waszą pomoc w diagnozie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytaj kolego i odpowietrzaj viewtopic.php?f=72&t=143728#p1014874
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym odpowietrzniem to śmiechu warte panowie.Jeżeli w zbiorniku jest full to na pracującym silniku musi sie coś pokazać jeżeli nie to szukaj co sie uwaliło(słusznie pomyślałeś o pompie) bo auto samo z siebie sie nie zapowietrzy i nie robi takich cyrków.

 

A chłopaki z forum jeszcze milion postów o odpowietrzaniu by napisali jakby to tylko jedyna rzecz była która układzie chłodzenia jest do wykonania.Jak auto ma sprawną pompę elektryczną to z pustego układu odpowietrzam auto bez odpalania,bańkę z płynem rzucam w kąt i ani grama po zagrzaniu auta nie dolewam,a wy robicie z tak prostej sprawy prom kosmiczny.Tak jak w innych tematach mierzenie stanu oleju,nie po nocy a po tylu minutach,nie tak a tak.No dajcie spokój :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.