Skocz do zawartości

nosidełko z bazą isofix


zlotyyy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Dzięki bardzo za poświęcenie w temacie. Myślicie że do F10 ten MaxiCosi tez podejdzie? Fotele mam komforty, ale na tyle to bez znaczenia.

 

Który Maxi Cosi? U mnie w F10 jeździ baza 2WayFix i wcześniej był PebblePlus, a teraz 2wayPearl. Taki zestaw mogę śmiało polecić. Komforty nie mają nic do rzeczy. Jedyną wadą 2wayPearl (czyli tego fotelika niby od 6 miesięcy do 4 lat) jest to, że on ma wiele możliwych do ustawienia pozycji, a maksymalną pozycję pół-leżącą da się uzyskać jedynie kiedy dziecko jedzie tyłem do kierunku jazdy. Niestety, dziecko woli jeździć przodem do kierunku jazdy, bo wtedy więcej widzi :) Jeśli zaśnie to nie da się zmienić pozycji na pół-leżącą (nie pozwala na to oparcie tylnej kanapy). Może nie jest to jakaś wielka wada, ale warto wiedzieć.

 

Na koniec jeszcze rada dla osób korzystających z baz/fotelików - warto kupić matę ochronną na siedzenie/siedzenia tylnej kanapy. W poprzednim samochodzie tego nie uczyniłem i po krótkim czasie miałem na skórze odciśnięte trwałe ślady po bazie. Raczej łatwo się tego nie wyprostuje, o ile to w ogóle możliwe. Przy obecnym samochodzie byłem już mądrzejszy i zakupiłem stosowne maty - w efekcie po zdemontowaniu bazy skóra wygląda nadal jak nowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Cześć,


właśnie próbuje zamontować bazę 2Wayfix do F11 LCI i mam problem. Mianowicie niby się wpina ale baza jest cała luźna i kolibie się na boki, nie mogę tak docisnąć aby załapał następny zamek by było na sztywno.


Co robię źle? Możesz mi pokazać jak zamontowałeś w F10?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz mocniej pociągnąć w lewo i prawo aż wskoczy, najpierw jeden zamek później drugi. Nic nie popsujesz te bazy są bardzo wytrzymałe, pianka sie ugnie pod bazą i sie uda. Po prostu zrób to mocniej :)
gm7CfMp.jpg?1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.