Skocz do zawartości

F11 żarówki H7 z soczewką


Jarro7818

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

 

Jestem zainteresowany wymianą standardowych żarówek H7 na mocniejsze i święcące białym światłem.

 

Testowałem już zarówki OSRAM night breaker laser. Bez efektu. Światło żółte i nadal słabe.

 

Czy ktoś może montował HID h7 xenon ? Czy warto ? Co w przypadku braku spryskiwaczy ? Czy da się zainstalować bez konieczności ingerencji w auto - myślę tu o poprowadzeniu kabli i monażu przetwornic ?

 

 

I na koniec pytanie czy ktoś miał doczynienia z poniższym zestawem. Wygląda na to, że są to same żarówki bez przetwornic. Czy się nadają i co z faktem, że ich moc to 80 WAT ?

 

http://www.ebay.pl/itm/BMW-5-SERIES-H7-HEADLIGHT-BULBS-80W-NIGHT-VISION-SUPER-WHITE-XENON-HID-6000K-/281609695163?hash=item41913eefbb:g:8KEAAOSwrklU7GLT

 

Dzięki

 

Jarro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz mieć jaśniejsze światło kup sobie auto z xenonami a nie jakiś chińskie badziewie :evil: które swieci wszędzie tylko nie tam gdzie trzeba i oślepia innych. Lampy z xenonem maja inna soczewkę która inaczej skupia światło i inna budowę lampy i co najważniejsze samochód ma czujniki samopoziomowania przez co nie oslepiasz innych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeżeli dasz najsilniejsze żarówki jakie są na rynku ile ci taka H7 wytrzyma 3 miesiące ? 6 miesięcy ?

Zainwestuj w xenony , do tego pamiętaj zę nawet jeżeli dasz xenony a odbłyśniki soczewki będzie wypalony to efektu i tak nie uzyskasz ,

Może najpierw sprawdzić stan odbłyśników a potem rozważyć co dalej............................ :cool2:

Reflektory Samochodowe-SpawaniePlastików
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"zainwestuj w ksenony"?

W sensie przerob lampy H7?

A możesz to bardziej dokładnie opisać jak można przerobić h7 na xenonon ? Czyli jak wymienić soczewkę na taka jak ma xenon zainstalować przysłony w lampie ? A nie wspólne o samopoziomowaniu i spryskiwaczach No i jeszcze czy Chińczyk da ci gwarancje ze to badziewie Zenon nie wypali ci polowe instalacji w aucie :D widziałem już taki przypadek ze gościowi zenony załatwiły ecu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Zdecydowanie nie bajka, jeśli brak samopoziomowania (kwestię układu zmywania pomijam).

Oczywiście nie dla kierowcy, tylko dla innych uczestników ruchu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wrzuciłem żonie do auta żarówki led h7, koszt ok 300zl komplet. Świeci dużo lepiej niż zwykła h7, prawie jak xenon. Po wszystkim lampy ustawione na przeglądzie i nikogo nie oślepiam.

 

Wysłane z mojego Apollo Lite przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wrzuciłem żonie do auta żarówki led h7, koszt ok 300zl komplet. Świeci dużo lepiej niż zwykła h7, prawie jak xenon. Po wszystkim lampy ustawione na przeglądzie i nikogo nie oślepiam.

 

Wysłane z mojego Apollo Lite przy użyciu Tapatalka

Kolego jakie żarówki użyłeś? Lampy mają soczewki czy nie? Też zastanawiam się nad zastosowaniem czegoś takiego u żony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

Przymierzam się do zakupu F10, mam pytanie odnośnie świateł ksenonowych, jeżeli po lewej od kierownicy są dwa pokrętła na zdjęciu a w opisie pisze że wersja jest w ksenonie to oznacza że występuje tam tylko soczewka z H7 i ksenonów tam nie ma?

Aktualizacja najnowszych map/Kodowanie/Zmiana oświetlenia/ambientu wewnątrz auta - zapraszam PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam,

Przymierzam się do zakupu F10, mam pytanie odnośnie świateł ksenonowych, jeżeli po lewej od kierownicy są dwa pokrętła na zdjęciu a w opisie pisze że wersja jest w ksenonie to oznacza że występuje tam tylko soczewka z H7 i ksenonów tam nie ma?

 

http://i65.tinypic.com/2rfczf8.jpg

 

http://i65.tinypic.com/1zogm4w.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Tak, to jest zwykła lampa, w soczewce siedzi żarówka H7. Niektórzy sprzedawcy celowo wprowadzają w błąd bo wiele ludzi się nie zna i jak widzi lampę soczewkową to myśli że to xenon. Może wsadził sobie zabarwioną żarówkę na niebiesko i uważa że ma xenony :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.