Skocz do zawartości

525tds - nie można odpalić...


Robertbrz

Rekomendowane odpowiedzi

potrzebuje kogos z warszawy kto pomoze z bmw, zostawilem ostatnio pod praca, wychodze po 8 godz proboje odpalic a tu lypa, :mad2: krecilem kolo 2 min, rozladowalem aku ... W ciagu ostatniego tygodnia zaczal mi przeciekac wtrysk sterujacy wiec zakupilem drugi, nowy naladowalem aku, wykrecilem stary wtrysk, wkrecilem nowy, zapialem kosteczke, proboje odpalic ... lypa, znaczy sie zaklekotal przez pare sekund, ale to wygladalo tak jakby palil na niewszystkich garach. niemam pojecia co to moze byc. jakis czas temu mialem maly problem z odpalaniem, na zimnym i na cieplym palil po 10s krecenia, a ostatnio mu sie poprawilo i zaczal palic z dotyku, poczym wogole przestal :beksa: jesli ktos kto sie wyznaje na tdsach moglby pomoc :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa: autko stanelo mi ostatecznie na mokotowie, prosze o odp na gg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, tylko ze jeszcze tydzien temu odpalal z dotyku, w baczku mam ponad 40 literkow, poszedlem odpalic go po kabelku, sprawa wyglada tak ze po dluuuugim kreceniu odpala, chmura z tylu, pochodzi troszku, nawet mozna przegazowac, po czym nawet z wcisnietym pedalem gazu poprostu trupieje :mad2: czy to moze byc zapowietrzony uklad czy pompa zdechla ?? a moze po wymiane wtrysku cos trzeba jeszcze namieszac ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdazalo jej sie czasami, najbardziej jak nastepowal spadek napiecia np nadmuch z 1 na 4 szybko przelaczalem to bujnelo raz czy dwa i sie normowalo, moze ktos by sie podjal naprawy z przyjazdem na miejsce zgonu, oczywiscie za oplata ... :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie to tu sa dwie mozliwosci.

1. Padla pompa wstepna (ta w zbiorniku) - w miare tania napawa.

2. Padl nastawnik pompy wtryskowej.

 

Jednak wydaje mi sie ze jednak ten pierwsz punkt bedzie pewniejszy a przede wszystkim latwiejszy w sprawdzeniu.

Wydaje mi sie tak gdyz piszesz ze nagle autko przestalo odpalac.

Wyciagnij pompe ze zbiornika i zobacz czy dziala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak odpala dopiero po mocniejszym i dluzszym kreceniu , rowniez byl broblrm jak bylo zimno i po odpaleniu pali nie na wszystkie gary to ja bym sprawdzil świece żarowe. Moze sa juz na wykonczeniu a moze juz jakas jest przepalona i tu jest powud awarii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.