Skocz do zawartości

Zegary mi szaleją......


HoodY

Rekomendowane odpowiedzi

Witam może wie ktoś z forumowiczów co to może być ze szaleją mi zegary obroty i prędkość skaczą jak chcą od czasu do czasu wogóle nic nie wskazują na jakiś czas pozniej znowu sie załanczają świecą mi tylko kontrolki ale nie pokazuje mi stanu paliwa ani temperatury obrotów ani prędkości jeśli ktoś wie co to może być prosiłbym o kontakt na GG 8420827 serdecznie pozdrawiam wszystkich Forumowiczów i czekam na odp... :roll:

 

Zapomniałem dodać ze jest to model E34 525TDS 93r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spotkałem się juz z czyms takim. Przypuszczalnie masz zwarcie na tylnej czesci plyty zegarów. zeby Sprawdzic najlepiej podpiac licznik od kogos innego.

A pozniej to juz tylko oddac licznik do elektronika albo kupc uzywke na allegro

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standard - miliony urzytkowników juz to przechodziło - ja osobiście nie znam nikogo komu by pomogły zabiegi naprawy elektroniki - tylko wymiana na nowe - (sam osobiście przelutowałem luty orazy wymieniłem kondensatory płyty głównej - ponoć czasmi pomaga ale nie w moim przypadku)

W E36 dzieje sie to samo a ostatnio nawet spotkałem sie z czmś takim w Peugocie 206

Mnie tez to trafiło niestety z tym ze mnie nie działa prędkosciomierz przy niskich temparaturach do czasu aż sie nie zagrzeje.

Pozdrawiam.

http://img221.imageshack.us/img221/9561/bmw9bq.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzieki wam dzisiaj rano załaczyły mi sie znowu zegary ale nie wyświetla mi przebiegu niewiem co sie dzieje jutro spróbuje przełozyć liczniki z innej E34 pozdarwiam wszystkich Forumowiczów :hand:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.