Skocz do zawartości

Pobór prądu przy zamkniętym aucie.


Patryk1980

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Maksymalnie może być ok. 0.05A ale to dopiero po uśpieniu wszystkich modułów. Mierzyłem kiedyś w E60 to całkowite uśpienie następowało po ok. 34 min.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kolejny problem :( po dołożeniu kamery cofania i haka elektrycznego prąd mi ciągnie na lewo.

Wczoraj ładowałem cały dzień i wieczorem robiłem trasę dzisiaj komunikat:

 

Akumulator pojazdu

Niskie napięcie akumulatora podczas postoju. Odbiorniki prądu mogą chwilowo być odłączone. W razie potrzeby ustaw ponownie datę i godzinę. W przypadku ponownego wystąpienia usterki konieczna kontrola w serwisie BMW.

 

:cry2: :cry2:

 

Jadę dzisiaj walczyć z problemem po południu jak tylko coś wykombinują Panowie co zakładali, to dam znać co jest grane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Masz bezpieczniki do haka i kamery? To odłącz po kolei i sprawdź czy dalej ciągnie. Jeśli po dniu ci rozładowywuje akku to ciągnie porządnie prąd. Nawet kilka amper. A to już może być niebezpieczne ze względu na możliwość samozapłonu...

 

With mobilephone sent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko podłączone w oryginale na modułach i zakodowane -jadę dzisiaj odstawić auto tam gdzie zakładali mi -sam jestem ciekawy co powiedzą przecież to nie jest możliwe, żeby w kilka godzin zjechało akumulator AGM naładowany na full praktycznie do zera.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ponoć wszystko jest okey tzn. wg wskazań komputera nie było poboru prądu większego niż 0.01 A więc tyle co nic. Nie mniej po wczorajszej trasie 200km i ładowaniu na prostowniku akumulator po podłączeniu dzisiaj do testera jest w pełni sprawny ale niedoładowany.

Rano jeszcze jadę do elektryka bo coś tu nie halo wszystko okey poboru nie ma i prądu też. Ładowanie też jest okey.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.