Skocz do zawartości

BMW E65 VIN WBAGL61020DM58765


Rekomendowane odpowiedzi

Interesuje mnie ta zielona e65 na OLX

Czy ktoś ma informację na jej temat ? Lub mógłby obejrzeć ?

Ewentualnie czy ktoś na podstawie numeru VIN może sprawdzić historię auta ?

 

https://www.olx.pl/oferta/bmw-e65-745i-lpg-piekna-limuzyna-full-opcja-mozliwa-zamiana-CID5-IDixLjX.html#58f71cbb44

 

 

Type

Value

VIN WBAGL61020DM58765

Prod. Date 2002-04-19

Mileage Check mileage and service history

Type code GL61

Type 745I (EUR)

Series E65 (7 Series)

Body Type LIM

Steering LHD

Engine N62

Displacement 4.40

Power 245kw / 333hp

Drive HECK

Transmission Automatic

Colour OXFORDGRUEN 2 METALLIC (430)

Upholstery LEDER NASCA STEINGRUEN (U6GN)

Options

S223A Electronic Damper Control (EDC)

S229A Dynamic Drive

S235A Towing hitch, detachable

S236A BMW LA wheels with mixed tires

S302A Alarm system

S316A automatic trunk lid mechanism

S319A Integrated universal remote control

S323A Soft-Close-Automatic doors

S358A Climate comfort windscreen

S403A Glass roof, electrical

S415A Sun-blind, rear

S416A Roller sun vizor, rear lateral

S423A Floor mats, velours

S428A Warning triangle and first aid kit

S430A Interior/outside mirror with auto dip

S431A Interior mirror with automatic-dip

S438A Fine wood trim

S442A Cup holder

S453A Climate-controlled seats, front

S454A Seat adjustment, electric, driver‘s side

S456A Comfort seat with memory

S460A ELECTR.REAR SEAT ADJUSTMENT

S488A Lumbar support, driver and passenger

S494A Seat heating driver/passenger

S496A Seat heating, rear

S502A Headlight cleaning system

S508A Park Distance Control (PDC)

S521A Rain sensor

S522A Xenon Light

S601A TV function

S609A Navigation system Professional

S612A BMW Assist

S620A Voice control

S630A Car phone with cordless receiver

S672A CD changer for 6 CDs

S677A HiFi System Professional DSP

S785A White direction indicator lights

L801A National version Germany

S863A Retailer Directory Europe

S879A On-board vehicle literature German

Standard Equipment

S202A Steptronic

S216A HYDRO STEERING-SERVOTRONIC

S245A Steering wheel column adjustment,electr.

S261A Side airbags for rear passengers

S548A Kilometer-calibrated speedometer

S650A Radio BMW Reverse

S851A Language version German

Edytowane przez plwaw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

ehh... E65 za 30 tys. PLN,

 

ale precyzując, przygotuj od razu $ na:

 

- uszczelniacze

- rurka

- maglownica

- konwerter

- coś w zawieszeniu

- olej

- filtry

- cewki

- zaraz jakieś moduły zaczną się odzywać...

 

zbliżenie bankowo pochłonie Cię to ok. 20 tys. PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mowie ze to nie sa bolaczaki tego silnika czy sa tylko gosc stwierdza,ze w tym egzemplarzu napewno jest to do zrobienia bo kosztuje 30k,a to jest bzdura,bo tak samo mozna napisac o e65 wystawionym za 45tys i co wtedy to juz nie beda bolaczki tego silnika ?! rozumiem ze jestescie wlascicielami tych modeli i bronice ceny ale bez przesady.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Już pisałem koledze "przemtos" swoje uwagi i wiedzę w sprawię tej zielonej e65, nie chce mi się rozpisywać tu

Ale część info można potwierdzić.

Auto wyglądało dość dobrze, wnętrze też nie najgorsze ( po za plamami na wykładzinach, i plamami po nieudanej próbie pielęgnacji skór, w tym e65 jest skóra perforowana i coś dostało się i pozatykało w niektórych miejscach otworki w skórze) ale do wyprowadzenia na luks

 

elektryka cała działa dobrze, jak i grzanie i wentylowanie foteli, audio też dobrze działało.

nie mierzyłem auta miernikiem bo go wtedy jeszcze nie miałem

Moje uwagi:

 

Samochód miał instalację LPG zamontowaną jakoś w wakacje i po tym poszło na sprzedaż, (ktoś wydał prawie 6 kafi na LPG a za 2 miesiące wystawia auto na handel..) silnik i skrzynia działały dobrze (a w 6hp nie koniecznie konwerter jest do roboty, nawet jak są objawy uszkodzenia konwertera to nie konwerter jest do problemem a mechatronik i zawór lock up, ten zawór nie trzyma ciśnienia i przez to konwerter zachowuje się jak by był uszkodzony a potocznie wszyscy to nazywają uszkodzony konwerter)

 

W tym egzemplarzu nie miałem podstaw doczepić się, że coś jest nie tak, zarówno praca silnika jego moc, przyspieszenie, czy praca samej skrzyni tutaj wszystko OK.

 

największym minusem to to, że auto nie miało udokumentowanej żadnej naprawy, nie wiadoma o rurce, niewiadoma o uszczelniaczach (hipotetycznie ok a nie wiadomo kiedy do roboty)

oraz był mocno zapocony dół silnika świeżym olejem, auto miało wlany nowy olej a właściciel nic nie wiedział o wyciekach, więc bez rozbiórki osłon i szczegółowych ględzić ciężko było dojść co to mogło powodować wyciek nowego oleju

(obstawiałem uszczelkę alternatora bo to słaby punkt) ale drogie w wymianie.

 

Brak papierów na naprawy i wyciek zniechęcił mnie trochę

jeszcze auto miało urwaną klamkę w drzwiach oraz parę przecierek

tarcze i klocki na wykończeniu i brak opon zimowych (letnie bardzo dobre i 2015 r produkcji ale trochę niewymiarowe opony, z przodu z tego co pamiętam za wąskie 225 lub 235 zamiast 245)

 

Ale generalnie za cenę 30 tys to auto było luks w porównaniu do wielu śmieci w cenie 45/ 50 tys zł na allegro

Nie kupiłem z tego powodu, że za długo się zastanawiałem a po chwili auto zostało sprzedane i ponownie się pojawiło w innej miejscowości (po tym odpuściłem całkowicie)

 

Jeżeli okazałoby się, że ten wyciek to nic poważnego to naprawdę warto tyle z mojej strony, wkład na dzień dobry to z z 4000 lub 5000 zł z nowymi oponami zimowymi a nawet jak dojdzie rurka i uszczelniacze to w kwocie 40 tys miało by się zrobioną e65 z papierami z przeprowadzonych napraw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mowie ze to nie sa bolaczaki tego silnika czy sa tylko gosc stwierdza,ze w tym egzemplarzu napewno jest to do zrobienia bo kosztuje 30k,a to jest bzdura,bo tak samo mozna napisac o e65 wystawionym za 45tys i co wtedy to juz nie beda bolaczki tego silnika ?! rozumiem ze jestescie wlascicielami tych modeli i bronice ceny ale bez przesady.

 

więc.. kup sobie E65 w przedziale cenowym 25-40 tys. PLN, zobaczymy jak długo pojeździsz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mowie ze to nie sa bolaczaki tego silnika czy sa tylko gosc stwierdza,ze w tym egzemplarzu napewno jest to do zrobienia bo kosztuje 30k,a to jest bzdura,bo tak samo mozna napisac o e65 wystawionym za 45tys i co wtedy to juz nie beda bolaczki tego silnika ?! rozumiem ze jestescie wlascicielami tych modeli i bronice ceny ale bez przesady.

 

więc.. kup sobie E65 w przedziale cenowym 25-40 tys. PLN, zobaczymy jak długo pojeździsz...

Albo ile bedziesz zbierać,żeby jeździć :wink: Pakiet startowy w przypadku takiego auta może dużo kosztować,tym bardziej ,jeżeli bmw e65 kupujemy w cenie zadbanej e46 330i.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.