Skocz do zawartości

BMW E46 330d WBAEX91040JW96454


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ciekawe co znaczy, że okazyjnie sprowadził z Włoch. Kierownica na nowo obszyta, szczerze średnio wierze w te 217k przebiegu, ale warto sprawdzić historię na bmw-check i spytać o kwity na te naprawy. Jeżeli brak to można je między bajki wrzucić.

 

========================================

Vehicle information

========================================

VIN: WBAEX91040JW96454

Type code: EX91

Model: 330D (EUR)

E-F-R series: E46 3FL

Series: 3

Type: TOUR

Steering: LL

Doors: 5

Engine: M57/TU

Displacement: 3.00

Power: 150 (204 hp)

Drive: HECK

Transmission: AUT

Paint code: 354 - TITANSILBER METALLIC

Upholstery code: H9AT - STOFF JACQUARD/A

Prod.date: 2003-04-12

S205 Automatic transmission

S210 Dynamic stability control III

S249 Multifunction f steering wheel

S255 Sports leather steering wheel

S295 BMW LA wheel, star spoke 96

S302 Alarm system

S411 Window lifts,electric,front/rear

S431 Interior rear-view mirror with auto dip

S441 Smoker package

S473 Armrest front

S520 Fog lights

S534 Automatic air conditioning

S548 Kilometre speedo

S550 On-board computer

S661 Radio BMW Business (C43)

S785 White direction indicator lights

S818 Battery master switch

S832 Battery in luggage compartment

S851 Language version German

S863 Dealer List Europe

S877 Omission of non-combined operation

S884 Operating instructions, Italian

S915 Omission of outer-skin preservation

S928 Tyre control

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierownica nie jest obszyta, tylko jest na nią nałożony jakiś kondon. Poproś żeby to ściągnął i przesłał ci zdjęcia wieńca kierownicy. Zamki maski wyjątkowo świeże (bez rdzy) może to dlatego że to włoszka albo dlatego że są nowe...
http://i.imgur.com/TJRt6Lp.jpg?1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odzew,właśnie odezwał się mój kolega który na prośbę miał mim zrobić małe rozeznanie i tak:

-na kierownicy jest nakładka

-lakierowany błotnik i przednie drzwi od strony pasażera,podobno mierzone czujnikiem i jest tylko lakierowane zero szpachli

-delikatnie wgnieciony narożnik między lampą a zderzakiem(nic nie robione nie widać zgnilizny)+trzy malutkie(1x1) wgniotki (na masce centralnie między grilami,na tyl.nadkolu i drzwiach)

-silnik i skrzynia chodzi podobno dobrze,cicho,równo,nic nie szarpie,sprawdził jak gościu jeżdził, podobno pedantycznie się obchodził ze skrzynią,

-potwierdzeń na naprawy nie miał przy sobie tylko założoną książkę w której wszystko ma zapisane,są tam jakieś pieczatki z warsztatów

-wymieniona przednia szyba,wg faktury w maju tego roku,pokazywał zdjęcie podobno kamień uderzył z pod tira

-środek zadbany,nie ma się do czego przyczepić

-nie wiadomo jak na zimnym silniku,ponieważ gość autem jeździł w tym dniu

-jak każdy kto chce sprzedać chwalił auto ale jakoś specjalnie nie namawia do kupna

-w cenie drugi komplet kół , szprychy bmw z nowymi oponami

-tyle co się zdołał dowiedzieć,kolega się nie zna za bardzo ale ogólnie mówi że zadbane,co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz kogoś kto się zna, podłączy pod kompa i jak warto to kupuj. Jest wiele firm oferujących usługi, są i takie, które specjalizują się w BMW. Wydać 400 zł na sprawdzenie to według mnie koszt zerowy względem 16k + pakiet startowy na auto. Chyba, że kupujesz za ostatni pieniądz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chodzi o to że i tak już naciągnołem budżet najlepiej to chciałbym coś jeszcze urwać z ceny a nie dokładać.

@pobidowski piszesz jak warto to kupuj,czyli cena jest ok twoim zdaniem?Na co jeszcze zwrócić uwagę,rozumiem że nikt nie robi kapitalki na sprzedaż ale żeby się w jakieś poważne koszta nie wkopać?

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@edoneil

Mi się wydaje że 3.0 d. jeśli się dobrze trafi a później dba wychodzi bardzo ekonimicznie,kolega jezdzi piątką z tym właśnie silnikiem dwa razy w tygodniu do Austrii czyli jakieś dwa tys .km tygodniowo,pali mu to średnio 7l a wcale pomału nie jezdzi,więc jeśli mamy takie oszczędności na paliwie to można znieść koszt regeneracji turbiny raz na parę lat i chyba nie kosztuje to aż tyle żeby zaciągać kredyty.

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BeMek 44,to nie jest tak że wydaję ostatni grosz na chleb zeby kupić auto,po prostu założyłem sobie pewien próg cenowy i w nim chciał bym się zmieścić.Wiadomo że kilku nastu letnie auto może wymagać jakiegoś pakietu startowego,chodzi mi o to czy z informacji które się jak do tej pory pokazały w tym wątku można coś wywnioskować,zakładając że informacja @rbk o przebiegu jest prawdziwa to teoretycznie auto może mieć około 370 000,czy przy takim przebiegu też cena jest kusząco niska czy już nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dokładnie 6466 zł :?

A dokładnie to jest tylko sugerowana stawka , bo senat dopiero pracuje nad ustawą . Co nie zmienia faktu że na stare z dużymi pojemnościami akcyza będzie większa

 

Czy naprawdę jesteś tak naiwny, że Senat sterowany sznurkiem przez jednego człowieka może coś zmienić na korzyść obywatela?

Ostatnia szansa w Prezydencie. Myślę, że jako niezależny organ może to zawetować.

 

 

Taki żarcik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy naprawdę jesteś tak naiwny...

Chodziło mi o to że na dzień dzisiejszy nie pisał bym że akcyza na taki samochód wyniesie dokładnie 6466 zł bo pewnie będą jakieś kosmetyczne zmiany i będzie np. 6666 zł . A poza tym wcale się nie zdziwię jak dołożą na te auta bardzo drogie typu Lambo .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to że na dzień dzisiejszy nie pisał bym że akcyza na taki samochód wyniesie dokładnie 6466 zł bo pewnie będą jakieś kosmetyczne zmiany i będzie np. 6666 zł . A poza tym wcale się nie zdziwię jak dołożą na te auta bardzo drogie typu Lambo .

Ok masz rację prognoza na dziś to 6466 zł, może być coś mniej, coś więcej. Samochody typu Lambo w tym całym worku nie robią różnicy. Mogę powiedzieć na przykładzie warszawy, że większość tu jeżdżących samochodów klasy super sport nie ma polskich tablic rejestracyjnych. Jeżdżą nimi obywatele polscy, ale na czeskich, słowackich, niemieckich tablicach z wiadomych powodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.