Skocz do zawartości

Sprzedana!! NA SPRZEDAŻ F30 330i lci17r 322PS/445


wehyr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
No ładna ładna, zamienić taką na 318i to super pomysł.......ta! ;)

 


:mrgreen: :cool2:

Oj tam przeciez masz i jeździ normalnie, a tak na serio to miałem na kilka dni 330e i jednak f30 vs g20 przepaść pod każdym względem...

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 346
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
  • Zasłużeni forumowicze
Najwazniejsze rzeczy sa, ale fotelom M nie moglbym powiedziec „nie”. :)

Hehe nie lubię skór wolałbym same welury nuż te seryjne, jeszcze na cały środek indywidualny bym się skusił z obszyciem deski itd ale to z 30k

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Miałem na kilka dni g20 330e fajne auto do miasta i teraz oddałem swoją f30 ba bri do sprawdzenia i w ramach pakietu za darmo wymienia

Uszczelniacz tylnego mostu bo podcieka na walku wyrównującym plus całe auto dostanie najnowsze sterowniki też za free, plus pióra wycieraczek, w czwartek auto jedzie z nowymi sterownikami na chip nowy i popsy, potem olej i filtry w styczniu odnowienie powłoki i Brat zabiera.

Teraz mam g20 320xd tragedia jednak klekot to nie dla mnie nigdy więcej, chyba że będę znów dużo jeździł to 330d

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce Cię martwić, ale zamawiam podobny setup :) :o

Wykonuje darmową fotografię samochodów - PROFESJONALNA.

Dla forumowiczów na terenie Wrocławia. Portfolio. +



http://i.epvpimg.com/guXaeab.png


Zlecę import samochodów z USA/JAPONIA


Kupię:

- Boczek tylnych prawych drzwi F30 wersja Harman/Kardon

- Listwy hexagon wnętrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nie chce Cię martwić, ale zamawiam podobny setup :) :o

Pewnie lepszy wypas hehe moja to taka dla mnie mega, ale wiem że niektórzy dobiorą wiele innych rzeczy

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem na kilka dni g20 330e fajne auto do miasta i teraz oddałem swoją f30 ba bri do sprawdzenia i w ramach pakietu za darmo wymienia

Uszczelniacz tylnego mostu bo podcieka na walku wyrównującym plus całe auto dostanie najnowsze sterowniki też za free, plus pióra wycieraczek, w czwartek auto jedzie z nowymi sterownikami na chip nowy i popsy, potem olej i filtry w styczniu odnowienie powłoki i Brat zabiera.

Teraz mam g20 320xd tragedia jednak klekot to nie dla mnie nigdy więcej, chyba że będę znów dużo jeździł to 330d

 

No i jak to jest ze mimo chipa robia wymiane za free? A nikt nie czepia sie ze pocieklo bo auto mialo za duza moc itp. To bardzo dobra wiadomosc w sumie! :)


A konfig fajny, wszystko jest czego potrzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
W takim wypadku nie szukają w sterowniku, dopiero przy usterce dotyczącej silnika/osprzętu i to jakiejś poważniejszej. Chociaż widziałem zrzuty ekranu z najnowszej ISTY (soft ASO do obsługi) w którym od razu przy podłączeniu (chociażby ogólna diagnostyka przeglądowa) wyskakuje info o usuniętej gwarancji ze względu na chiptuning.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
W takim wypadku nie szukają w sterowniku, dopiero przy usterce dotyczącej silnika/osprzętu i to jakiejś poważniejszej. Chociaż widziałem zrzuty ekranu z najnowszej ISTY (soft ASO do obsługi) w którym od razu przy podłączeniu (chociażby ogólna diagnostyka przeglądowa) wyskakuje info o usuniętej gwarancji ze względu na chiptuning.

 


Mam dobrych znajomych w serwisie o wszystkim wiedzą o chipie wydechu ic....

:mrgreen:

Jadę odebrać zaraz po nowym sofcie ciekawe czy coś się zmieni po zaktualizowaniu auta o 4 lata :mrgreen:

A nowy program bratu wgram delikatny jutro mam termin, zobaczymy co wyjdzie

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
:cool2:


To ważne żeby nie grzebali bez potrzeby. Niestety przy grubszej sprawie ziomki nie pomogą bo centrala ma obowiązek drążyć - info od mojego dobrego ziomka :?

 


Wiem, wiem biorę to wtedy na klatę cóż począć, w przypadku g20 m340i będę robił na gwarancji tylko dp i delikatny chip więc nic nie powinno się dziać przy mojej jeździe i interwałach olejowych hehe, chyba że mnie pech dopadnie, a coś się różnią multimedia z 2017 a teraz?

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cool2:


To ważne żeby nie grzebali bez potrzeby. Niestety przy grubszej sprawie ziomki nie pomogą bo centrala ma obowiązek drążyć - info od mojego dobrego ziomka :?

 


Wiem, wiem biorę to wtedy na klatę cóż począć, w przypadku g20 m340i będę robił na gwarancji tylko dp i delikatny chip więc nic nie powinno się dziać przy mojej jeździe i interwałach olejowych hehe, chyba że mnie pech dopadnie, a coś się różnią multimedia z 2017 a teraz?

 

To tam przy odbiorze zaznaczaj, ze nie wyrażasz zgody żeby auto zbierało logi, na te zdalne uaktualnienia itp, bo podobno po tym widać ze chipowany.


Co do systemow multimedialnych to pytasz o f30, czy o g20? Bo w g20 to się zmienilo nawet i po lipcu sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Odebrane i kurde soft nowy spowodował extra popsy z wydechu hehe i kurde nie wiem czy mi skasowało soft....

Tzn chipa gdyż auto jedzie bardzo podobnie...

Może to dlatego że jest dp i ic i pewnie moc koło 280ps i koło 400nm.

Sam już nie wiem, auto płynniej jeździ...

Jutro auto najpierw sprawdzę na hamowni z Rana może nowy soft nie jest potrzebny.

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Auto od dzisiaj przez tydzień w serwisie!!!

Do wymiany na gwarancji cały tylny most!!

Przestroga dla osób ktore żałują na bri....

Po rozmowie z centrala serwis powiedział że oni wiedzą że w połowie przypadków wymiany uszczelniacza, po kilku dniach, tygodniach pada dyfer.

Nie robią żadnego problemu g20 na tydzień a jutro m235i na weekend.

Koszt wymiany w ASO około 15 tysięcy.

Cieszę się że na gwarancji, Brat będzie miał spokój z ważna częścią.

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
to ciekawe , ja mam prawie 90tys przejechane z czego ja zrobilem 40 i oprocz oleju i klocków to nic sie nie dzieje

 

Przyczyna opisana wyżej 50% przypadków po wymianie uszczelniacza pada dyfer info z centrali...

MI się Micha cieszy, że na gwarancji i Brat nie będzie musiał się martwić....

Odbiorę to już program czeka gotowy, wcxoraj go nie wgraliśmy bo jak wjechałem na rolki to zaczął wyc przy kalibrowaniu hamowni.

Pewnie nic więcej nie wyjdzie ale przynajmniej popcorn w sport będzie

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.