Skocz do zawartości

Jaki program do M52 1996r


DawidKo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Już wiele szukałem i nic konkretnego nie mogłem znaleźć. Chcę kupić interfejs, ściągnąć program, aby połączyć się z moim M52B28 z 1996r.

Z tego co słyszałem jest problem bo ten rocznik nie łączy się przez USB. Chcę zdiagnozować sam silnik.

 

Jest ktoś kto mi podpowie jaki program mam ściągnąć, jaki kupić interfejs? Chcę mieć tylko dla siebie i nie potrzebuję tych droższych zestawów.

Próbowaliśmy u kolegi połączyć się przez carsofty autodaty i nic nie chce się połączyć. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Interfejs ADS

możesz sam zrobić

viewtopic.php?f=97&t=223979&start=585#p2264959

lub kupić http://www.interfejsads.ugu.pl/ADS.html

instalujesz pakiet INPA3 Ediabas 6.4.3

i DIS v44 na wirtualnej maszynie i to cały pakiet aby łączyć się z samochodem całym, chociaż sam silnik powinien łączyć się przez USB KKL ale jednak

lepszy jest interfejs ADS na RS232 porcie COM i windows 32bit

Jak coś to napisz pomóc w instalacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Niestety ani INPA ani DIS nie łączy się z samochodem. Próbowałem z samym ABS, airbagiem ale też nie. Za każdym razem błąd komunikacji.

Pliki obd.ini i EDIABAS ustawione na ADS.

Inpa nie widzi zapłonu a bateria jest cały czas ON niezależnie od tego czy interfejs jest podłączony do komputera czy nie.

Przejrzałem interfejs i wygląda że nigdzie się nie pomyliłem przy lutowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.