Skocz do zawartości

E87 WBAUE51010P353317 Gdańsk, z raportem, niekupione


Rekomendowane odpowiedzi

Moje podejscie jest normalne, zdrowe. Staram sie kazda oferte dobrze sprawdzic i nic na "hura" nie kupowac.

W wymaganiach podalem auto jakie bym chcial kupic.

Aczkolwiek biore pod uwage i auta, ktore maja dekade, i te, ktore maja przebieg ponad 200k, i te, ktore kosztuja ponad 45k.

 

Jesli bedziesz mial na sprzedaz auto 5 letnie, z duzym przebiegiem, ale pewne i w moim budzecie - na pewno sie nad nim pochyle.

Stad tez moja prosba do forumowiczow - dawajcie znac, jesli wiecie o jakiejs fajnej ofercie, ale niekoniecznie spelniajacej moje wszystkie wymagania.

Zdaje sobie sprawe, ze uzywanego idealu na pewno nie kupie :)

Jak najbardziej jestem sklonny isc na kompromisy, ale wszystko w granicach rozsadku. To jest caly czas seria 1. I moje pierwsze auto ze stajni BMW.

 

EDIT: spojrz nawet na te ogloszenie -> viewtopic.php?f=5&t=305153 . 1er z podobnym wyposazeniem, silnikiem (tylko zeby to byla benzyna) i historia (zakladajac, ze jest pewna) - biore w ciemno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

W razie czego przeczytaj proszę moje i swoje posty ....

 

EDIT: spojrz nawet na te ogloszenie -> viewtopic.php?f=5&t=305153 . 1er z podobnym wyposazeniem, silnikiem (tylko zeby to byla benzyna) i historia (zakladajac, ze jest pewna) - biore w ciemno.

 

No. Ale to auto z linku 3 lata temu miło 175 tys. km. W międzyczasie 2 właścicieli w PL. Na 100% ma DWÓJKĘ z przodu?

Bmw jest zadbane, bezwypadkowe, sprowadzone w 2013 r z przebiegiem 175000, ja jestem 2 właścicielem w PL.

I o tym właśnie mówię.

SAAB ready for take off.

codzienność:
- fajna Octavia Elegance Combi 2.0 TDI+ Sportline (DE)
- dobry Touran 2.0 TDI+ CUP (F)
- praktyczne Caddy 2.0 TDI+ Edition35 (F)
czas wolny:
- nerwowe  BMW M140i 340KM RWD shadow finale edition (PL)
weekendy:
- przyjazny Lexus GS-F Sport 477KM (PL)
zabawki:
- zaskakujący SAAB 9-5 Aero 2.3T manual MY2001 MapTun Stage3 (L)

plany:
- ostre BMW M8 Competition Coupé (PL)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na wlasciciela firmy IT wylapywanie wyjatkow idzie Ci naprawde slabo ;)

 

Piszesz o duzych przebiegach - ja Ci pokazuje auto ktore ma prawdopodobnie ponad 300k przebiegu i pisze, ze bylbym w stanie sie takim zainteresowac. A Ty, ze "na 100% ma DWOJKE z przodu?". Kto pisze o dwojce :) Pokazalem Ci tylko, ze nawet takimi autami moge byc zainteresowany :)

 

Konczac te dyskusje nie na temat - Samochodu z tematu nie kupilem. Szukam dalej. Jesli ktos cos ma - zapraszam :)

 

Pozdrawiam i milego wieczoru zycze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.