Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie takie pytanie szukam BMW e46. W moim mieście pojawiło się takowe ogłoszenie : http://olx.pl/oferta/bmw-3-e46-2003-klima-xenony-okazja-CID5-IDgAjVf.html#02abe402a9 Byłem oglądać no i nie jestem żadnym fachowcem, ale co o tym myślicie ? Ogólnie stan wydaje się ok jak na cenę i wiek auta. Do wymiany z tego co widziałem pewnie będzie dwumasa, ponieważ na biegu jałowym przy wciskaniu sprzęgła taki metaliczny dźwięk. Jak się jedzie wszytko ok tylko na jałowym. Sprzedawca mówi, że prawdopodobnie to tylko "wysprzęglik", ale na moje dwumas do roboty. Warto kupić coś takiego i naprawić, czy Wy koledzy jako znawcy odradzacie interesowanie się. Jeżeli myślicie, że warto to chciałem zabrać auto na diagnostykę :lakier, komputer, ogólna mechanika, aby nie wyłapać jakiegoś zonka. Sprzedawca twierdzi, że jeździ autem na codziennie i wszystko śmiga. Dodatkowo przy wyłączeniu klimy po chwili czuć taki chemiczny zapach. Jeżeli chodzi o mechanizmy typu szyby, elektryka to wszystko działa. Rdza pojawia się na klapie, ale to chyba standard. Podobno auto nie było bite, a miało tylko wymienionych parę elementów w związku z tym, że rdza jadła. Czekam na Waszą opinię i pozdrawiam serdecznie. Edytowane przez zero88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.