Skocz do zawartości

Yanosik w BMW


sznels1

Rekomendowane odpowiedzi

orientuje sie ktoś czy jest możliwość ustawienia w aucie, żeby ściszało muzykę jak Yanosik w telefonie ostrzega przed zagrozeniem

ostatnio zapłaciłem mandat , za głósno była muzykai nie słyszałem jak telefon komuniko2ał o patrolu

w sumie to nie rozumiem po co to auto łączy się z yanosikiem jak nic to nnie daje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Można ustawić opóźnienie komunikatów w ustawieniach bluetooth i dostosować do czasu w jakim tel łączy się z autem.

 

Pomogło. Dzięki.

W CCC opóźnienie dałem 1300ms i jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Aczkolwiek już ten idrive mało co używam bo palcowanie jest 100x szybsze...

iDrive w wersji Touch (czyli z powierzchnią dotykową z rozpoznawaniem znaków i potwierdzaniem głosowym) ma jedną zasadniczą zaletę, której nie będzie miał żaden system z dotykowym ekranem - możliwość wpisywania znaków totalnie bez odrywania wzroku od drogi... Przynajmniej dla mnie jest to niesamowita zaleta.

 

Idealnym połączeniem jest integracja ekranu dotykowego z iDrive Touch.

W nowej serii 7 zostało to właśnie tak zrobione, więc w G30 można spodziewać się również takiego rozwiązania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iDrive w wersji Touch (czyli z powierzchnią dotykową z rozpoznawaniem znaków i potwierdzaniem głosowym) ma jedną zasadniczą zaletę, której nie będzie miał żaden system z dotykowym ekranem - możliwość wpisywania znaków totalnie bez odrywania wzroku od drogi... Przynajmniej dla mnie jest to niesamowita zaleta.

 

Idealnym połączeniem jest integracja ekranu dotykowego z iDrive Touch.

W nowej serii 7 zostało to właśnie tak zrobione, więc w G30 można spodziewać się również takiego rozwiązania.

 

I tak i nie :) Ja nie mam iDrive Touch`a - bawiłem się w samochodzie kolegi tym ustrojstwem i nie jest tak różowo z tym nieodrywaniem wzroku od drogi... Z rozpoznawaniem też nie było super... Dla mnie to taki gadżet który i tak wymaga skupienia "na gadżecie". Tak samo zresztą jak w tym androidowym czymś. Tylko qwerty mam w głowie i nie muszę o tym myśleć. Zawody w zrób coś/wpisz adres/odpal program x wygram tym czymś z dużą przewagą. A jak zrobię to szybciej to chyba też bezpieczniej :).

Z założenia chciałem auto bez navi żeby mieć większe możliwości. Jak na razie poza drobnymi niedoróbami jest super.

I kolejna sprawa - fabryczne systemy navi bez andka, iosa czy innego systemu i tak wymrą z uwagi na braki funkcji. Ja jestem nieograniczony w konfiguracji i dostosowywaniu i to mi się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
bawiłem się w samochodzie kolegi tym ustrojstwem i nie jest tak różowo z tym nieodrywaniem wzroku od drogi... Z rozpoznawaniem też nie było super...

A ja korzystam z tego na co dzień i uważam to za super rozwiązanie. Rozpoznawanie znaków - to chyba jednak kwestia przyzwyczajenia, przynajmniej ja nie mam z tym żadnych problemów. Zresztą po to jest potwierdzanie głosowe i możliwość korekty wprowadzonego znaku również bez odrywania wzroku od drogi...

Ale żeby była jasność - tak jak napisałem wcześniej - moim zdaniem idealne rozwiązanie to połączenie ekranu dotykowego z iDrive Touch.

 

Co do urządzeń na Androidzie - nie wiem dokładnie co testujesz, ale pewnie jest to jakiś "chińczyk".

W jednym z poprzednich aut miałem podobny "wynalazek" marki ROFaudio, chyba jednej z większych (przynajmniej wtedy) chińskich aut robiących tego typu sprzęt pod konkretne marki.

I jeśli chodzi o funkcjonalność - faktycznie sprzęt miał wszystko, co było potrzebne.

Niestety jeśli chodzi o część techniczną, stabilność i szybkość pracy, jakość dźwięku, jakość samego wyświetlacza, etc. - to do fabrycznego sprzętu było daleeeko...

Ale z ciekawością poczytam o Twoich doświadczeniach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam taki stan:

 

IMG_2809.jpg IMG_2810.jpg

 

IMG_2973.jpg IMG_2974.jpg

 

IMG_2975.jpg IMG_2976.jpg

 

Jeszcze troszkę (czekam na tuner TV) i zdam grubszą relację z tej zabawki. Korzystam już miesiąc więc opinia się klaruje :)

 

mam rozuemieć ze wstawiłeś tutaj tablet?

 

A da radę cos softem zmienić bez takiej ingerencji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.