Skocz do zawartości

[320d] hałas przy kręceniu kierownicą


browar316i

Rekomendowane odpowiedzi

panowie potrzebuję porady

w aucie wymieniłem maglownice bo był luz na regenerowana nowe drążki osłony , sprzegacz obrotowy z aso ,wypłukany układ pompa itp tak żeby było ok

podczas wymiany magla zauważyłem że sprężyna w gwincie pęknięta myślę nie będę się bawił w naprawę tego wracam do standardu

kupiłem nowe amory bo stare z ori zawieszenia się nie nadawały

poskładałem wszystko do kupy wyjeżdżam z garażu próba i podczas kręcenia kierownicą podczas jazdy dziwny hałas nie umiem go opisać (tak jakby guma o metal ale na pewno nie stuk metaliczny)

dodatkowo podczas manewrowania na parkingu przy maksymalnym skręcie blokuje się kierownica tak że trzeba dość mocno szarpnąć żeby wyprostować koła

dodam że jak dzieje się tak tylko jak auto jedzie bo jak podniosę cały przód do góry jest cisza i nic się nie blokuję

teraz mam dylemat czy magiel żle zregenerowany czy może sworzeń w wahaczu tak hałasuję bo reszta już wymieniona

na zbieżności nie byłem bo szkoda kasę wywalać jak możliwe ze bedę znowu wszystko rozkręcał,dodam że tragedii nie ma bo kierownica jest prawie prosto

jakieś sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W twoim przypadku to pęknięcie sprężyny i górne zamocowanie amortyzatora odpada bo z tym robiliście to by było widać.

..........................................................................................

Generalnie to na privy nie prowadzę korespondencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

krótki sworzeń z ruvilla w lewym wahaczu wydawał takie zajebiste dzwięki

a tak a propo to jakiś magik wyciągnoł z ori wachacza zużyty sworzeń wyfrezował odpowiedni otwór i wprasował właśnie sworzeń z ruvilla

wymieniłem dla świętego spokoju obydwa wahacze i jest cisza

niezła rzeźba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.