Skocz do zawartości

Podświetlana gałka w E46


DamianNS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,szukałem na forum lecz nie udało mi się znaleźć czy ktoś już może wymieniał gałkę zmiany biegów na podświetlaną chce zmienić bo moja się już obraca :)

 

i zastanawiam się nad podświetlana lecz oryginalna bez znaczka M czy ktoś już może robił coś takiego ?Dziękuję za odpowiedzi Pozdrawiam

 

 

 

http://allegro.pl/podswietlana-galka-led-audi-vw-bmw-seat-mercedes-i5042518903.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
zastanawiam się nad podświetlana lecz oryginalna

Nie kojarzę takiego "gadżetu" w e46 :roll: link, który podałeś jest do tej niby oryginalnej?

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się nad podświetlana lecz oryginalna

Nie kojarzę takiego "gadżetu" w e46 :roll: link, który podałeś jest do tej niby oryginalnej?

 

To nie ori. Korzystając z tematu. Są podświetlane ori? patrz w link

 

http://allegro.pl/galka-podswietlana-bmw-e36-e46-m3-m-pakiet-i5051777949.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jak jest ori to przydałby się numer części, chyba, że nie dowidzę.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaki sens ma wkładanie ori podświetlanej gałki na której jest znaczek //M ja mam zwykłą wersję bez M-pakietu więc nie widzę sensu montowania tak owej chyba że oryginalna bez znaczka //M założe chyba ten zamiennik na zdjęciach wygląda sympatycznie :) co sądzicie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaki sens ma wkładanie ori podświetlanej gałki na której jest znaczek //M ja mam zwykłą wersję bez M-pakietu więc nie widzę sensu montowania tak owej chyba że oryginalna bez znaczka //M założe chyba ten zamiennik na zdjęciach wygląda sympatycznie :) co sądzicie ?
sądzimy ze nie zdałes matury z jezyka polskiego, chyba ze giertychowską.....

 

kup ori M za 250zł, ewentualnie jak koniecznie chcesz podswietlana to ori z m5 f10 wersja manual ma taka samą co e46 tyle ze podswietlaną, to z aukcji to jakas kpina, wiem ze tuningujesz auto po taniosci ale to wies tanczy i spiewa

p.s jak jestes ze wsi to kup tą z allegro i zapomnij o moim wpisie, pozdro tjuner

Lepiej pchać niż ciągnąć... | Bita Malowana Wy-szpachlowana...

http://oi59.tinypic.com/oqvqmr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadziwię Cię nie jestem ze wsi chyba mamy do czynienia z kompleksem mało miastowym ?? dobra rada myśl co piszesz lub mówisz bo nie wiele trzeba żeby narobić sobie problemów tym bardziej że nie wiesz z kto siedzi po drugiej stronie, owszem może pisałem mało składnie ale mogę się wytłumaczyć tym że wstałem parę minut przed napisaniem tego posta. Dziękuję za twoją rade bo widać koniec końców zrozumiałeś o co mi chodziło :mad2: gdybym chciał robić wieś z samochodu nakleił bym znaczek M na klapę bagażnika tak jak to robi większość kupujących BMW itp..

 

Bmw m5 F10 ma 6 biegów i mały znaczek M więc nie będzie pasować chyba jednak zostanę przy oryginalnej bez podświetlenia

 

 

 

Ps:nie zdawałem matury bo nie miałem takiej potrzeby ale to temat rzeka więc nie będę się rozpisywał bo każdy ma inne zdanie.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdajesz sobie sprawe ze nikogo tutaj nie interesuje czy dopiero wstałes, czy moze byłes przed snem, interesuje to wszystkich tyle co zeszłoroczny śnieg, natomiast kazdy widzi co napisałes i po tym ocenia, proste

 

co do gałki to racja nie pomyslalem ze mozesz miec skrzynie 5b, moj bład :roll:

nic wiecej w temacie nie doradzę

Lepiej pchać niż ciągnąć... | Bita Malowana Wy-szpachlowana...

http://oi59.tinypic.com/oqvqmr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja powiem tak w poprzedniej bemce e36 założyłem taką gałkę powiem ci że byłem zadowolony bo naprawdę ładnie wyglądała i była solidnie wykonana. Montaż bardzo prosty są kabelki które montujesz np do elektryki szyb bądź gniazdka zapalniczki kwestia porządnego montażu tzn. przylutowania.
BUNIA :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo nie wiele trzeba żeby narobić sobie problemów tym bardziej że nie wiesz z kto siedzi po drugiej stronie

Nie chciałbym się nikomu ważnemu tutaj narazić ale ta gałka za 100 to lipa, już lepiej tą co masz ori potraktować jakimś klejem.

 

Ja kupiłem pod kolor dedykowana do e46 i już 2 rok i śmiga ładnie świeci jestem bardzo zadowolony tym bardziej że pod kolor i wygląda na prawdę super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w gruncie rzeczy Panowie - dlaczego musi świecić ? Nie widać jej czy jak ?

Nie wiem jak w innych ale u mnie na czerwono tak daje z sufitu nad gałką, że można drzazgi wyciągać ...

Ogółnie to, że z nowszych modelach świeci to mnie pierdzieli - nie widzę sensu rozwiązania - szczerze pytam, po co to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wstyd.

jeszcze podświetlane spryskiwacze i wentyle zamontuj.

 

Panowie a może nie oceniajcie ?! każdy ma prawo do wyboru jeśli komuś się podoba to nie rozumiem czemu ma sobie tego nie zamontować :nienie: Panowie krytykujący trochę się w Jacykowa motoryzacji bawicie... ma być tak jak "ja" mówię bo inaczej to wiocha.. a może to co wy uważacie nikogo nie obchodzi.

Jeśli ktoś nie ma nic sensownego do wniesienia do tematu to niech nie pisze a nie zaśmieca komuś tablice.

Pozdrawiam i bez obrazy

BUNIA :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha .. powrót do przeszłości - pomijając ilość sztuk - był czas, że 3/4 kadetów świeciła jak chińskie świnie przed umyciem - dziwnym trafem tylko 3 %- 5% z nich to były gsi 16v.

Ehh ..

Zadałem tylko pytanie, czy nie widać i czy ktoś uważa, że trzeb podświetlić żeby znaleźć ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

wnoszę tyle do tematu że stwierdzam że lepiej tej festyniarskiej gały nie wnosić do auta proste.

że sam taki wstyd miałeś to polecasz, ja nie.ta bardacha pasuje bardziej do folkswagiena.

właśnie jak kolega wspomniał wraca era Kadetów, choć pewnie z racji wieku nie wszyscy ją pamiętają :mrgreen:

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha .. powrót do przeszłości - pomijając ilość sztuk - był czas, że 3/4 kadetów świeciła jak chińskie świnie przed umyciem - dziwnym trafem tylko 3 %- 5% z nich to były gsi 16v.

Ehh ..

Zadałem tylko pytanie, czy nie widać i czy ktoś uważa, że trzeb podświetlić żeby znaleźć ...

 

bardziej obstawiam kwestię gustu z którą się nie dyskutuje :D bardziej forma gadżetu który w niczym nie pomaga ale może komuś się podobać nie ma co rozkminiać głębiej bo i po co ? może ktoś montuje by mieć podgrzewacz do ręki :cool2:

BUNIA :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wnoszę tyle do tematu że stwierdzam że lepiej tej festyniarskiej gały nie wnosić do auta proste.

że sam taki wstyd miałeś to polecasz, ja nie.ta bardacha pasuje bardziej do folkswagiena.

właśnie jak kolega wspomniał wraca era Kadetów, choć pewnie z racji wieku nie wszyscy ją pamiętają :mrgreen:

 

to czy to wstyd czy bardacha czy też festyn nie od ciebie kolego zależy tylko od osoby która to montuje w SWOIM aucie. Nie masz widzę nic sensownego do powiedzenia a to co napisałem jest dla ciebie za trudne do zrozumienia. Myślisz że jak kogoś obrazisz to od razu fajny się zrobiłeś? ludzie respektu nabiorą ? niestety... jak masz takie zdanie po prostu w tym temacie nie pisz więcej omijaj go tyle taka prosta rada, niestety to forum psują tacy użytkownicy.

BUNIA :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pete_wwa rdzenny to rdzenny a słoik to słoik

Ktoś pyta o gałkę - jako reprezentant tegoż modelu mam przemilczeć ... agro to agro.

Szkoda, że kadeciory już na żyletki przerobione i wzięto się za e46 - grunt, że nie za topowe.

NJie bez kozery przykład 3% gsi 16v ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pete_wwa rdzenny to rdzenny a słoik to słoik

Ktoś pyta o gałkę - jako reprezentant tegoż modelu mam przemilczeć ... agro to agro.

Szkoda, że kadeciory już na żyletki przerobione i wzięto się za e46 - grunt, że nie za topowe.

NJie bez kozery przykład 3% gsi 16v ...

 

może źle mnie nie zrozumiałeś nie mówiłem żeby nie komentować ... tylko kultury trochę i tyle nic więcej. Akurat mój komentarz nie był do ciebie skierowany bo można coś z żartem skomentować i wiadomo o co chodzi ale jest pewna granica przyzwoitości wiesz o co chodzi. Jeśli pijesz do mnie z tym rdzennym Wawa .. to akurat mi tego nie zarzucisz bo mam udokumentowane od kilku pokoleń pochodzenie ze stolicy :) - ginący gatunek ( ale to nie ma związku z tematem).

W e46 tego nie założyłem i nie założyłbym. Ja założyłem to w poprzedniej e36 ( to było prawie 7 lat temu) przed sprzedażą. W sumie fajnie to wyglądało ale nie wiem czy na dłuższą metę chciałbym to mieć. W każdym razie młodziak który kupował wtedy moją e36 był strasznie tym też "zajarany". Więc może warto byście zobaczyli jak wygląda w aucie zanim padną takie hasła jak " wiocha. bardacha.. festyniarstwo"

BUNIA :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.